Акція “Колесо фортуни” в Києві ТРЦ Sky Mall

Акція “Колесо фортуни” в Києві ТРЦ Sky Mall Ігроленд 1
Ігроленд вітає з днем народження всіх – і дітей, і дорослих!

Ви або Ваша дитина іменинник? Приходьте до ІГРОЛЕНД та отримуйте гарантований подарунок.

Кожен іменинник може виграти:

100, 200, 300, 400 і 500 грн на розваги в ІГРОЛЕНД або ігри на всіх автоматах в цей день.

 

Пропозиція дійсна в День народження і протягом 30 днів після дати Дня народження. УВАГА! Якщо ваш День народження припав на період карантину, отримайте свій подарунок після відновлення роботи.

 

Для отримання подарунка необхідно заповнити анкету клієнта Ігроленд (або вона вже може бути заповнена) та верифікувати номер телефону у касира (підтвердити за допомогою смс).

Скористатися акцією можливо за умови поповнення карти на суму від 100 грн.

Зареєструватися на привітання можна за контактами на сайті.

 

ІГРОЛЕНД: Більше розваг – краще свято!

 

Зверніть увагу! Акцією не можна скористатися при використанні подарункового сертифіката на святкування дня народження на 500 грн.

 

Також ви можете взяти участь в акції “Колесо Фортуни” зустрівши представників Ігроленд. У такому випадку ви зможете покрутити Колесо Фортуни та отримати виграний сертифікат. Активувати сертифікат можна в Ігроленд в період 30 днів після дня народження. Повторно крутити Колесо Фортуни в Ігроленд вже не потрібно – активуйте отриманий сертифікат та розважайтеся!

 

Зверніть увагу! Один клієнт Ігроленд може скористатися однією акцією на день. Якщо ви скористалися будь-якою іншою акцією Ігроленд, то отриманий подарунок на Колесі Фортуни можна використати під час наступного візиту до Ігроленд у період його дії (строк дії вказано на сертифікаті). Для активації потрібно внести 100 грн на картку Ігроленд.

 

Якщо ви отримали Party Cart у подарунок, то скористатися подарунком, виграним на Колесі фортуни, можна під час наступного відвідування Ігроленд протягом терміну, вказаного в сертифікаті. Для активації необхідно поповнити картку Ігроленд на 100 грн.