Жетонні ігри в Києві

Жетонні ігри в Києві Ігроленд 1

Перевірте свою удачу та влучність в іграх з жетонами! Саме на цих автоматах можна виграти найбільше білетиків!

Вік: від 5 років
Вартість: від 60 грн

Жетонні ігри обожнюють як діти, так і дорослі. Можна грати на влучність – запускати жетон у певну ціль. Випробовувати удачу – намагатися потрапити у певний сектор, щоб виграти найбільше білетиків. Або ж спробувати зірвати куш, викликавши “лавину” з монеток!

Для жетонів є спеціальні стаканчики, щоб було зручно грати. Автомати видають велику кількість призових білетиків, які можна обміняти на подаруночки.

Діти та батьки можуть влаштовувати змагання – хто краще зіграє та виграє найбільше жетонів!

Кожна окрема гра запускається за допомогою жетона Ігроленд. Можна придбати 15, 60 або 120 жетонів відразу.

Жетонні ігри в Києві Ігроленд 2
ЦІНИ

Більше розваг – більше вражень!

Мега-плей XL

15 жетонів

60 грн

60 жетонів

240грн

120 жетонів

495 грн

Мега-плей

15 жетонів

92 грн

60 жетонів

368 грн

120 жетонів

759 грн

Звичайна ціна

15 жетонів

100 грн

60 жетонів

390 грн

120 жетонів

780 грн

ІНШІ ІГРОВІ АВТОМАТИ
Жетонні ігри в Києві Ігроленд 6
ПРИЗОВІ ІГРИ

Грайте в своє задоволення та отримуйте білетики за досягнення. Обмінюйте виграні білетики на подарунки!

Вік: від 3-х років
Вартість: від 15 грн
Жетонні ігри в Києві Ігроленд 7
КРАНИ

Маніпулюйте механічним щупом або іншим пристроєм та вигравайте іграшки, гаджети, сувеніри або цукерки!

Вік: від 3-х років
Вартість: від 30 грн
Жетонні ігри в Києві Ігроленд 8
СИМУЛЯТОРИ

Автомати, що дозволяють відчути себе крутим мотоциклістом, гонщиком, борцем з вампірами чи рибаком!

Вік: від 2-х років
Вартість:  от 15 грн

Жетонні гри в Ігроленд

Серед моря цікавих ігрових автоматів розважального центру Ігроленд особливе місце займають жетонні апарати. Є ігрові установки для одного і для декількох гравців. Так можна розважатися самостійно або веселитися з друзями.

Простота – запорука успіху!

Система роботи обладнання максимально проста. Кредит на гру встановлюється за допомогою спеціальних жетонів, що продаються в відповідному касовому апараті. Можливе придбання будь-якої кількості жетонів (15, 60, 120). За наявності достатньої кількості монет та іменної карти Ігроленд дитині залишиться лише внести «плату» через простий слот.

Щоб дітям було зручніше пересуватися по залу і не розгубити монетки, ми передбачили для них спеціальні стаканчики. Так можна відразу запастися жетонами на всі улюблені розваги. А потім – тільки закидай в апарат потрібну кількість мідяків і проходь захоплюючий квест.

Головна особливість пристроїв – жетони також є частиною гри. Як це відбувається? Наприклад, є варіанти, де монету необхідно прокатати по треку і влучити в потрібне віконце для отримання максимальної кількості очок. В іншій грі жетон необхідно закинути за допомогою пружинних механізмів на найкращу локацію або в певну ціль.

Проводьте час з користю, граючи в ігри

Веселе дозвілля в залі з автоматами приносить користь не тільки тим, що піднімає настрій малюкам. Маніпуляції з жетонами – хороший спосіб розвитку корисних для кожної дитини якостей:

  • спритності;
  • влучності;
  • просторового мислення;
  • моторики рук;
  • уважності;
  • координації;
  • концентрації уваги на одному об’єкті (що важливо для засвоєння в майбутньому навчальних програм);
  • «окоміру».

Ігровий процес з жетонними автоматами стимулює роботу мозку, допомагаючи розширити кругозір дитини і навчити приймати нестандартні рішення. Непосиди легко і без шкоди виплескують накопичену енергію, підтримуючи розумову і фізичну активність на нормальному рівні.

Рух важелів або «біг» пальцями по кнопках ігрової панелі апарату благотворно впливає на нервову систему дитини, стимулюючи її загальний розвиток. А батькам після відвідування дітьми ігрового залу з автоматами буде простіше виявити прихований потенціал чада.

Ігрові автомати – оптимальний засіб для розвитку пам’яті, реакції, уваги та інтелекту в цілому. Різноманітні захоплюючі сюжети ігор допомагають становленню логічного і стратегічного мислення. А на автоматах, розрахованих на декілька гравців, діти навчаться грати в команді для отримання найкращого результату.

До того ж все обладнання, як і оформлення залу, забарвлене в яскраві правильно підібрані кольори. Вибрані відтінки позитивно впливають на загальний психоемоційний стан, настрій, згладжують реакцію на стресові ситуації, знижують стомлюваність і підвищують працездатність. Тому в центрі Ігроленд можна не тільки відпочити, а й зарядити малюків позитивною енергією і отримати сеанс кольоротерапії!