Дитячий майданчик в Києві

Дитячий майданчик в Києві Ігроленд 1

Безпечні розваги для найменших відвідувачів в міні-лабіринті, будиночку, на гірках, в басейні з кульками та іншими іграшками.

Вік: від 1-го до 5 років
Вартість: від  60 грн

Ми прагнемо дарувати приємні емоції всім нашим гостям, тому надаємо великий вибір розваг для відвідувачів різного віку. Для комфорту наших найменших гостей обладнана окрема територія дозвілля – Дитячий майданчик.

Розташована вона на другому поверсі комплексу подалі від шуму і суєти. На майданчику є міні-лабіринт, сухий басейн з різнокольоровими кульками, дитячі безпечні гірки, каруселі, розвиваючі панелі і яскраві конструктори з великими модулями. Ще тут можна покататися на самокаті або толокарі, пограти в казковому будиночку або просто з іграшками.

Батьки можуть скласти компанію своїм малюкам або присісти за затишними столиками кафе, не втрачаючи при цьому з поля зору дітей. Для відвідування атракціону необхідна наявність шкарпеток.

Дитячий майданчик в Києві Ігроленд 2
Дитячий майданчик в Києві Ігроленд 9
ЦІНИ

Більше розваг – більше вражень!

Мега-плей XL

Будні

60 грн

Вихідні

90 грн

4 гри у будній день, 6 ігор у вихідний

Мега-плей

Будні

92 грн

Вихідні

138 грн

4 гри у будній день, 5 ігор у вихідний

Звичайна ціна

Будні

110 грн

Вихідні

150 грн

З карти буде списано вказану суму

Дитячий майданчик в Києві Ігроленд 10

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ

Дитячий майданчик 

Правила користування та заходи безпеки

 1. Користуватись дитячим майданчиком можуть діти до 5-ти років.
 2. Діти до 4-х років можуть користуватись атракціоном лише у супроводі дорослого; у цьому випадку один дорослий може зайти на територію атракціону без оплати.
 3. Максимальна кількість дітей — 25 осіб.
 4. Тривалість сеансу залежить від обраного тарифу.
 5. Перебувати на дитячому майданчику слід без верхнього одягу. Дитина на атракціоні повинна знаходитися в одязі, що закриває руки та ноги. Перш ніж заходити до дитячого майданчика, зніміть взуття — на його території дозволяється перебувати лише у шкарпетках.
 6. Перед користування атракціоном радимо відвести маленьких дітей до туалету.
 7. Оплата за користування дитячим майданчиком здійснюється шляхом зняття грошей з магнітної картки, цю операцію під вашим контролем проводить адміністратор.
 8. Не залишайте в кишенях дітей цінних речей та предметів (іграшок, ключів, телефонів, тощо), якими вони можуть поранитися або поранити інших.
 9. Заборонено штовхатися — це може призвести до травмування дитини.
 10. У разі необхідності відповідальна особа має право вивести з дитячого майданчика дитину, яка завдає шкоди або незручностей іншим дітям.
 11. Не допускається винесення іграшок за територію дитячого майданчика, і в тому числі в зону Лабіринту.
 12. До дитячого майданчика не допускаються діти, які мають проблеми зі здоров’ям. Наприклад, хронічні захворювання, які можуть призвести до отримання травми, інфекційні захворювання, якими можуть бути інфіковані інші діти внаслідок контакту на атракціоні, травми та порушення опорно-рухового апарату, при яких перебування на дитячому майданчику може бути небезпечним для самої дитини.
 13. Батьків, які відвідують дитячий майданчик, просимо бути без взуття і в бахілах для збереження здоров’я наших маленьких клієнтів.
 14. Якщо ви не бажаєте скористатися бахілами, придбайте, будь-ласка, шкарпетки на дитячому майданчику та вдягніть їх.

 

Ігровий дитячий майданчик в Ігроленд

Розважальний центр Ігроленд створений для сімейного відпочинку. Кожна дитина тут знайде цікаве для свого віку місце. Для найменших гостей таким стане дитяча ігрова кімната. На окремій території створені найбільш комфортні й безпечні умови для малюків.

Чим порадують дитячі ігрові кімнати?

У київському центрі дитяча ігрова розташована на другому поверсі розважального комплексу. Тут, далеко від галасливої ​​суєти атракціонів і батутів, карапузи можуть вдосталь повеселитися з друзями, батьками і аніматорами. На майданчику дітей чекають такі розваги:

Міні-лабіринт з цікавими коридорчиками і веселими перешкодами.

Сухий басейн. Нестандартний резервуар наповнений пластиковими кульками всіх кольорів веселки. У ньому можна стрибати, «плавати», перекидатися. Батьки ж можуть за допомогою гри з кулями розвивати у дитини спритність, моторику і навчати кольорам.

Веселі гірки. Конструкції невисокі, гладкі (без гострих кутів), а деякі навіть з підсвічуванням.

Каруселі з сидіннями у вигляді добрих звіряток і куль.

Розвиваючі панелі, що дозволяють проводити час весело і з користю. «Розумні» панелі з шестернями, замочками та іншими механізмами допомагають дітям розвинути спритність, дрібну моторику, координацію й інші важливі навички.

Яскраві конструктори. Враховано вік гостей ігрової, тому передбачені великі м’які модулі яскравих забарвлень.

Катання на гойдалках, толокарах або самокатах.

Гра з іграшками, каталками і лего.

Сюжетно-рольові ігри в казковому будиночку.

Створення різноманітних фігурок з кінетичного піску. Розвага сприятливо впливає на розвиток дрібної моторики рук, фантазії та образного мислення.

Львівська дитяча кімната ігрова порадує ще однією грою – «Надувний баскетбол».

Батькам також не доведеться нудьгувати, адже ігрова кімната для дітей розташована прямо біля кафе. Тому дорослі відпочиватимуть, не втрачаючи з поля зору своє чадо.

Дитячі кімнати ігрові: умови і тарифи

На відміну від парку атракціонів, великого лабіринту і залу з симуляторами, ігрові дитячі кімнати представляють собою міні-локації для дошкільнят. Ігри та розваги розраховані на малюків. І тут передбачені особливі правила:

обмеження гостей за віком – до 5 років (дорослим дозволено супроводжувати дітей);

вхід суворо за наявності змінних шкарпеток і без взуття.

Для зручності дорослих пропонується три тарифи, що відрізняються тривалістю перебування в цій зоні: безліміт, на годину і на півгодини. Відвідувати гральні кімнати для дітей можна в будь-який день, але, зверніть увагу – у вихідні вартість вище.

Дитяча розважальна кімната: безпечно і весело

Головна ідея і мета нашого комплексу – створення безпечних і комфортних умов для діток будь-якого віку. З урахуванням ще недостатньо розвиненої координації маленьких непосид підлогове покриття зроблено з м’яких пластичних плит і всюди розкладені крісла-пуфи. Тому при падінні дитина не травмується.

У кожної гірки для легкого гальмування передбачена велика «подушка». З того ж матеріалу виконані стінки сухого басейну і колони. Навіть сидіння на міні-каруселі схожі на пуфи у вигляді куль або конячок.

Майданчик для розваг зробить день вашої дитини незабутнім. Приходьте до нас відзначати день народження, святкувати випускні та просто відпочивати всією сім’єю!