Міні-боулінг в Києві

Міні-боулінг в Києві Ігроленд 1

Улюблений атракціон всіх дітей, адже можна влаштувати змагання з батьками і легко перемогти!

Вік: від 5-ти років
Вартість: від 45 грн

Міні-боулінг або кегельбанчик – це дитяча версія дорослого боулінгу, яка дозволяє дитині відчути захоплення цією цікавою грою. Дорослий боулінг – це справжній вид спорту з певними правилами та вимогами, а приміщення для цієї гри не підходять для відпочинку маленьких дітей. Тому в Ігроленд можна пограти у відповідну до віку дітей версію у приємній ігровій атмосфері.

Кульки для гри зручні, легкі та вміщаються у дитячих долоньках. Збоку доріжок є бортики, які дозволяють кулям завжди потрапляти у ціль.

Ще одна перевага гри – її тривалість. Адже увага дитини не може бути сконцентрована протягом години (як у дорослому боулінгу) на грі, а в міні-боулінгу гра відбувається у кілька фреймів.

Грати можна з батьками або друзями чи навіть влаштувати справжні змагання.

Міні-боулінг в Києві Ігроленд 2
Міні-боулінг в Києві Ігроленд 7
ЦІНИ

Більше розваг – більше вражень!

Мега-плей XL

45 грн

3 пакетні  гри 

Мега-плей

69 грн

3 пакетні гри

Звичайна ціна

80 грн

З карти буде списано вказану суму

Міні-боулінг в Києві Ігроленд 8

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ

Міні-боулінг

Правила користування та заходи безпеки

 1. Кидати кулі необхідно тільки тоді, коли горить зелене світло на індикаторі.
 2. У всіх інших випадках передбачені візуальні та звукові ефекти підказки на екрані.
 3. ЗАБОРОНЕНО:

Кидати кулі, коли горить червоне світло на індикаторі.

Заборонено ходити по доріжці боулінгу.

Кидатися кулями в інших відвідувачів.

Вставляти руки в жолоб для куль.

Міні-боулінг для дітей в Ігроленд

Діти люблять ігри, а якщо це заняття в точності, як у дорослих, то ціни йому не буде. Адже дітлахи ростуть, розвиваються і багато повторюють за батьками. Але дорослі ігри часто не під силу малюкам, тому Ігроленд створив захоплюючу розвагу для маленьких непосид. Міні-боулінг – атракціон, який подарує масу незабутніх емоцій гостям центру.

Як взяти міні-боулінг в оренду і правила гри

На відміну від аналогічного «дорослого» атракціону на міні-боулінг вартість встановлюється за один тур тривалістю п’ять хвилин. Оплатити можна картою члена Клубу Ігроленд, на яку внесли кошти або накопичили їх виграшами за пройдені раніше квести. Орендується доріжка на всю сім’ю або компанію друзів.

Продаж послуги здійснюється на наступних умовах:

 • загальні (50 грн);
 • «оптові» (купуються 3 пакети за раз);
 • акційні (при покупці пакету на 40/100 атракціонів в Ігроленд).

Грають в Кегельбанчик командою або поодинці. Правила залишаються традиційними: чим більше кеглів збив – тим більше шансів на перемогу. Єдина відмінність – в дитячій варіації виграти легше, ніж в настільній грі. Адже кулі завбачливо зроблені з легкого і яскравого матеріалу, а невеликий розмір іграшки дозволяє малюкам піднімати їх навіть однією рукою.

Доріжки – короткі і оснащені зручними бортиками. Зверху встановлений екран, на якому відображаються очки. Малюкам грати на такому атракціоні – одне задоволення.

Незалежно від того, грають діти удвох або двома командами, для кожної сторони дозволено по п’ять кидків за один тур (всього їх два). За час імпровізованого турніру кожен отримає заряд позитиву, гарного настрою і хвилю приємних спогадів.

Користь гри в Кегельбанчик

На міні-боулінг для дітей ціна встановлена ​​невелика, а от користі для дитини від гри маса. Катання куль по доріжках сприяє:

 • розвитку координації рухів, спритності й терпіння;
 • концентрації уваги;
 • зміцненню спортивного духу;
 • збільшенню фізичної активності;
 • навчанню грі в команді.

В якості сімейної розваги міні-боулінг сприяє згуртованості й зміцненню дружніх відносин між дітьми і дорослими. Підвищується довіра один до одного.

Рішення купити доріжку для дітей – найкраща альтернатива активному відпочинку на вулиці, коли погода не дозволяє малюкам довго гратися на свіжому повітрі. При цьому діти не сидять перед екранами комп’ютерів, а проводять час з користю для здоров’я. Дитячий боулінг – приємний різновид спорту, який приносить не тільки гарний настрій, але і всебічно розвиває дитину.

Тому Ігроленд зробив найкращу пропозицію для організації урочистостей, в якій святкова програма для малюків не проходить без Кегельбанчика. Рухлива гра в супроводі аніматорів зробить будь-який ранок незабутнім. Запрошуємо дівчаток і хлопчиків відсвяткувати день народження, зустріти Новий рік або відзначити інше свято в Ігроленд!