Симулятори в Києві

Симулятори в Києві Ігроленд 1

Автомати, що дозволяють відчути себе крутим мотоциклістом, гонщиком, борцем з вампірами чи рибаком!

Вік: від 2-х років
Вартість: від 15 грн

Активні дітлахи обожнюють грати на симуляторах! Адже можна уявити себе і крутим спортсменом, і вправним гонщиком, і відважним пілотом! Цікавий віртуальний світ пропонує різні варіанти гри. А кожна нова гра покращує навички та дозволяє здобути ще більше балів у грі.

Серед симуляторів є ігри, розраховані на двох гравців, тому один з батьків може приєднатися до дитини і здобути перемогу разом!

Також є ігри, які можна проходити по рівнях, де одна гра – це певний рівень.

І хлопці, і дівчата полюбляють брати участь в перегонах на мотоциклах – на екрані гравець бачить гоночний трек, при цьому сидить на мотоциклі, які здійснює повороти та нахили відповідно до рухів на екрані!

Щоб ваш маленький дослідник достатньо насолодився улюбленими симуляторами, радимо придбати пакет ігор зі значною економією – 30 ігор у пакеті “Мега-Плей” за 690 грн або 100 ігор у пакеті “Мега-Плей XL” за 1500 грн!

Симулятори в Києві Ігроленд 2
ЦІНИ

Більше розваг – більше вражень!

Мега-плей XL

15 грн

Мега-плей

23 грн

Звичайна ціна

29,9 грн

ІНШІ ІГРОВІ АВТОМАТИ
Симулятори в Києві Ігроленд 11
ПРИЗОВІ ІГРИ

Грайте в своє задоволення та отримуйте білетики за досягнення. Обмінюйте виграні білетики на подарунки!

Вік: від 3-х років
Вартість: від 15 грн
Симулятори в Києві Ігроленд 12
КРАНИ

Маніпулюйте механічним щупом або іншим пристроєм та вигравайте іграшки, гаджети, сувеніри або цукерки!

Вік: від 3-х років
Вартість: від 30 грн
Симулятори в Києві Ігроленд 13
ЖЕТОННІ

Перевірте свою удачу та влучність в іграх з жетонами! Саме на цих автоматах можна виграти найбільше білетиків!

Вік: від 5-ти років
Вартість: від 60 грн

Аркадні автомати в Ігроленд

У Ігроленд представлені розваги і для дітей, і для дорослих. І найкрутіше місце, де батьки з дітьми зможуть пограти разом – зал з ігровими апаратами. На особливу увагу заслуговують аркадні автомати.

У крутих ігрових боксів з яскравою відеосимуляцією ви отримаєте море незабутніх вражень від пам’ятних батлів один з одним за джойстиками. До того ж, сучасна апаратура дозволяє не просто грати з друзями, але і вигравати призи (цукерки, сувеніри та іграшки).

Аркадні автомати – ігри на будь-який смак

Автомати даної групи представляють собою спеціальну стійку з екраном і вбудованим пристроєм для запуску відеоігри. Це більш реалістичний прототип домашніх приставок. А найпоширеніший ігровий жанр – аркадний.

Багато аркадних ігрових автоматів можна налаштувати на відповідний віку або майстерності гравця рівень складності. Досить зайти в спеціальне меню і вибрати потрібні налаштування. Сам ігровий процес зазвичай простий і зрозумілий навіть малюкам.

У залі представлені десятки пристроїв різного жанру і спрямованості, серед них:

  • гонки;
  • файтинг;
  • шутери;
  • аркади;
  • сайд-скролери;
  • логічні;
  • платформери.

Особливо популярні сьогодні скролери, в яких по екрану рухається герой, збираючи бонуси і знищуючи ворогів. Підліткам до душі шутери, файтинг і гонки. Грати можна як одному, так і з другом/батьками. Тата вже точно не відмовляться!

За одними стійками діти будуть прораховувати десятки комбінацій і ходів наперед, розвиваючи логічне мислення і отримуючи навички стратега. На інших – покращувати рівень спритності, влучності і швидкості. А треті просто навчать отримувати радість, задіявши моторику рук.

Аркадні автомати Ігроленд: ціни, запуск і призи

Вартість однієї гри на відеоавтоматах варіюється в залежності від різних факторів: придбаного пакета ігор, рівня членства в Клубі Ігроленд та інших умов. Щоб запустити будь-який апарат, необхідна лише поповнена карта Центру, прив’язана до номера телефону клієнта.

Пропонуємо такі варіанти оплати:

стандартний – за кожну гру з карти знімає звичайну ціну (від 14,9 грн);

пакетний – вартість знижена при придбанні 40 (від 10 грн) або 100 ігор за раз (від 7,9 грн).

Для включення автомата необхідно прикласти для зчитування до кардрідеру саму карту, і розумний пристрій автоматично списує кошти і запускає ігровий процес. Головна перевага нашої карти – кошти не згорають. Тому внесені гроші або виграні білетики можна накопичувати.

Крім основного передбачений також бонусний рахунок для акційних пропозицій.

Незабаром після випуску перших автоматних ігор стали з’являтися призові апарати, які стимулюють гравців до кращих результатів. У нашому Центрі також є таке обладнання. Відвідувачі зможуть виграти спеціальні білетики, які можна обміняти на пам’ятні сувеніри та подарунки в «Магазині призів».

Іменна карта зберігає інформацію про своєрідну валюту Ігроленд, котра видається автоматами. Порахувати «білетний виграш» можна за допомогою Тікет Стейшн – вам буде виданий чек. Його необхідно надати касиру в магазині обміну, і той зарахує виграш на вашу картку.

Заради справедливості гри обмежені у часі, щоб взяти участь могло більше дітей і було цікавіше ставити нові рекорди. При цьому кожен бажаючий зможе спробувати свої сили стільки разів, скільки було придбано білетиків або жетонів.

З нетерпінням чекаємо на вас в Ігроленд. Пригоди зовсім поруч!