Акція «Бонус за відмітку»

Акція «Бонус за відмітку» Ігроленд 1
Акція «Бонус за відмітку» Ігроленд 2
Акція діє на постійній основі

Любите соц мережі та Ігроленд? Тоді ви точно отримаєте бонус на розваги до наступного візиту! Все що потрібно – це зробити пост, відео-рілс, сторіс, тік-ток та відмітити Ігроленд.

Умови:

  1. Для участі в акції необхідно зробити в одній з соціальних мереж (або в усіх за бажанням): пост, сторіс або відео рілс у соц мережі Інстаграм з відміткою @igroland_official ; пост, розповідь у Фейсбук з відміткою сторінки https://www.facebook.com/IGROLAND/ чи відео з igroland.ua в тік ток
  2. Відео чи фото має бути знято в Ігроленд та мати пристойний зміст (без образ, нецензурних висловів та відповідати контенту для дитячого розважального центру).
  3. Сторінка має бути відкрита для можливості побачити пост та зробити репост на сторінку Ігроленд.
  4. Після того, як офіційний акаунт Ігроленд зробить репост, автор отримає особисте повідомлення з бонусом 100 грн на розваги в Ігроленд.
  5. Бонус діє при поповненні картки від 1 грн. Для активації потрібно надати касиру код, який надійшов від Ігроленд. 
  6. Срок дії коду зазначений у повідомленні.
  7. В один день можна скористатись 1 кодом.
  8. Один автор отримує один бонус за інформацію про одне відвідування Ігроленд. Наприклад, сторіс декілька, а бонус буде 1.
  9. Ігроленд залишає за собою право не надавати бонус, якщо зміст матеріалів не відповідає вимогам, містить спам або дублюється.

Відпочивайте разом з Ігроленд!

Чекаємо на Вас щодня!