Друзі! Представляємо афішу розваг на березень!

Для найкращого сімейного відпочинку з дитиною на вихідних відвідайте Ігроленд! На вас чекають розваги на улюблених автоматах і атракціонах, розважальні шоу та квести!

Зверніть увагу, що для участі в шоу необхідно зареєструватися, оскільки кількість учасників обмежена. Для реєстрації натисніть на посилання та заповніть форму, що відкриється у новій вкладці. Додаткових підтверджень присутності не потрібно. Якщо у вас декілька дітей - достатньо зареєструватися 1 раз.

20 та 21 березня кулінарний майстер-клас “Смаколик Cake-Pops”

Початок о 14:00. Для участі зареєструйтесь за посиланням Кулінарні майстер-класи - найулюбленіші у дітей, адже результатом своїх старань можна поласувати або пригостити батьків! Вашій малечі неодмінно сподобається створювати власний кейк-попс, який став прототипом легендарного чупа-чупсу. Вартість 100 грн.

Реєстрація на МК 20 або 21 березня

 

27 та 28 березня #КВЕСТОМАНІЯ в Ігроленд триває! Новий КВЕСТ по грі  Brawl Stars

Початок о 16:00! Круті дослідники та шукачі пригод обожнюють квести в Ігроленд, адже завдання на шляху до розгадки цікаві та веселі, а подарунки в кінці квесту такі прикольні! Реєструйтеся для участі, адже кількість учасників обмежена. Вартість участі 100 грн.

Реєстрація на квест 27 або 28 березня

 

Заходи відбудуться:

Ігроленд Київ, ТРЦ Sky Mall, пр. Романа Шухевича, 2-Т, 3-й поверх. Дізнатися більше про Ігроленд в Києві або про святкування дитячих днів народжень у Києві.

Ігроленд Одеса, ТРЦ City Center на Таїрова, пр. Небесної Сотні, 2, 2-й поверх. Дізнатися більше про Ігроленд в Одесі або про дитячі дні народження в Одесі.