Правила відвідування Ігроленд

Правила відвідування Ігроленд Ігроленд 1

22 листопада 2021

Ігроленд знову відчинив двері для наших маленьких гостей!

Друзі!

 

Ми раді повідомити, що знову відновили роботу комплексу, але тимчасово змінюємо правила відвідин у зв’язку із запровадженими урядом України карантинних обмежень.

Відповідно до Протоколу засідання Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій «Про посилення заходів для дотримання Львівською міською територіальною громадою встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID 19» і рішень міської влади Ігроленд тимчасово вводить обмеження “помаранчевої зони” на відвідування.

Це означає, що заклади, працівники яких вакциновані, можуть приймати відвідувачів лише за умови наявності у них необхідних медичних документів. Тож якщо ви збираєтеся до нас в Ігроленд у гості, підготуйте, будь ласка,

Один із цих документів:
  • зелений сертифікат вакцинації;
  • негативний результат тесту на коронавірус терміном до 72 годин (експрес-тест можна зробити на вході в ТРЦ);
  • довідка про одужання від COVID-19, якій не більше 6 місяців.

Якщо гостю менше ніж 18 років, пред’являти вищезазначені документи йому не потрібно. Всіх інших гостей ми, на жаль, не зможемо пропустити в Ігроленд без документа. Це необхідно для збереження здоров’я наших відвідувачів.

Ми щиро дякуємо вам за розуміння. Не забувайте вдягати маску і будьте здорові.

 

Чекаємо на вас в Ігроленд!