Призові ігри у Львові

Призові ігри у Львові Ігроленд 1

Найулюбленіші автомати всіх відвідувачів Ігроленд – автомати, що видають жовті призові білетики!

Вік: від 3-х років
Вартість: від 15 грн

В Ігроленд велике різноманіття ігрових автоматів, багато з яких видають призові білетики. Чим краще пройшла гра – тим більше білетиків отримує гравець.

Наприклад, є автомати з м’ячиками, які потрібно закотити до отворів з найбільшою кількістю балів. Або піаніно – чим краще і швидше ви тиснете на підсвічені клавіші, тим гарніша виходить мелодія та більше білетиків у винагороду. Також можна ловити рибку: більше рибки – більше білетиків. Влучно стріляти, швидко натискати кнопки, ловити мишок або акул, танцювати або просто спробувати удачу на великому ігровому барабані – варіантів безліч!

Головне, що отримавши задоволення від гри, необхідно зібрати виграні білетики. Усі білетики потрібно загрузити до Ticket Station (спеціального автомату для підрахунку білетиків) та отримати чек, де буде вказана їх кількість.

Далі з чеком відвідайте магазин подарунків! Ви можете обрати приз відразу або накопичувати білетики на картці Ігроленд. Для цього необхідно надати співробітнику картку Ігроленд та чек. Картка Ігроленд прив’язана до номеру телефону, тому не турбуйтеся, що ви можете загубити картку або забути її дома. Ваші білетики нікуди не зникнуть!

Щоб достатньо награтися за вигідною ціною, купуйте пакети ігор “Мега-Плей” (30 ігор, ціна гри 23 грн) або “Мега-Плей XL” (100 ігор, ціна гри 15 грн).

Призові ігри у Львові Ігроленд 2
ЦІНИ

Більше розваг – більше вражень!

Мега-плей XL

15 грн

Мега-плей

23 грн

Звичайна ціна

29,90 грн

ІНШІ ІГРОВІ АВТОМАТИ
Призові ігри у Львові Ігроленд 10
АЕРОХОКЕЙ

Захоплива гра для двох!

Вік: від 6-ти років
Вартість: від 15 грн
Призові ігри у Львові Ігроленд 11
КРАНИ

Маніпулюйте механічним щупом або іншим пристроєм та вигравайте іграшки, гаджети, сувеніри або цукерки!

Вік: від 3-х років
Вартість: від 30 грн
Призові ігри у Львові Ігроленд 12
ЛОТЕРЕЙНІ

Автомати для пошуку удачі!

Вік: від 1-го року
Вартість: від 15 грн

Призові автомати в Ігроленд

Дитячі гральні автомати з призами – гарний спосіб розважити дітей і одночасно відмінний засіб для розвитку у малюків корисних якостей. Таке обладнання дозволить урізноманітнити дозвілля всієї сім’ї й зробити дозвілля разом ще веселіше. Більше 60 різноманітних ігрових стійок ви знайдете в кращому розважальному центрі України – Ігроленд.

Чим приваблюють дітей призові автомати?

Відповідь очевидна – діти обожнюють подарунки, особливо, якщо в якості призу за гарний результат виступає іграшка. І це не єдина причина, чому діти різного віку люблять грати на автоматах. Устаткування подобається їм за:

  • захоплюючий ігровий процес (юні непосиди проживають дивну пригоду);
  • яскраві фарби (кольоротерапія);
  • веселу музику, заряджаючу гарним настроєм;
  • можливість отримати винагороду за старання, виграти у інших гравців.

Використовуйте призові автомати на дитячій вечірці, ранку або іменинах, і свято вдасться на всі 100! Тоді гості зможуть безкоштовно отримати цінний і пам’ятний подарунок. Це дозволить не залишити нікого скривдженим або засмученим.

Але найбільше вражає різноманітність як призів, так і спрямованості ігор. У залі представлені установки зі спортивними іграми, аркадами, шутерами, риболовлею, колотушками, пінболом і багатьма іншими цікавими сюжетами. І кожен з них вимагає від дитини кмітливості, гарної реакції, спритності і, звичайно ж, прагнення до перемоги.

До найпростіших і найбільш популярних апаратів призової категорії можна віднести «шафки» з м’якими іграшками та цукерками, які гравець може дістати за допомогою спеціального механічного щупа. Головна перевага цього типу автомата – можливість самостійно вибрати приз.

Призові автомати: використання і користь

У Центрі Ігроленд є багато нових апаратів з призами. Є пристрої, які видають призові білетики. «Місцеву валюту» можна збирати, обмінявши чек з Тікет Стейшн на кошти, які зарахують на картку члена Клубу Ігроленд. Для обміну виграних білетів потрібно надати чековий листок касиру.

Ціна залежить від типу апарату і акційних пропозицій. Наприклад, сплативши відразу 40 або 100 ігор, ви зможете заощадити до половини вартості гри. Обмеження буває тільки по часу, а ось пробувати свої сили новачки можуть стільки разів, скільки білетиків або жетонів у них є. 

Як виграш пропонується іграшка, сувенір або цукерки. Дитина зможе отримати бажане в «Магазині призів». Однак головна користь від сучасної розваги криється в розвиваючому ефекті. Гра на автоматах з призами відрізняється наступними перевагами:

  • формування у дітей цілеспрямованості;
  • розвиток логіки і основ стратегії;
  • навчання рахунку (адже дитині необхідно порахувати, скільки білетиків потрібно виграти, щоб отримати бажаний приз);
  • розвиток спритності, влучності та уваги;
  • розуміння дитиною, що від її наполегливості й умінь залежить подарунок, який вона отримає;
  • мотивація покращити результат.

До того ж, це практично безкоштовний сеанс кольоро-, музико- та релаксотерапії для ваших дітей. Час, проведений за ігровим автоматом, пройде весело і з користю. А якщо батьки вирішать приєднатися до батлу, то веселощі сприяють ще і згуртуванню сім’ї.

Випробуйте удачу і отримайте крутий приз не за роботу, а за розваги в Ігроленд!