Батутна арена у Львові

Батутна арена у Львові Ігроленд 1

Величезна територія необмежених розваг: натяжні батути, великий Лабіринт з гірками, карусель, іграшки, толокари, конструктор

Вік: від 1 року
Вартість: від 105 грн

Ви хочете проводити дозвілля з дитиною в Києві весело, цікаво й безпечно? Відвідайте Батутну арену ІГРОЛЕНД!

Виплеснути невгамовну дитячу енергію можна:
– весело стрибаючи на натяжних батутах;
– спускаючись по горах чотирирівневого Лабіринту;
– захоплено кружляючи на барвистій каруселі;
– змагаючись у влучності на Повітряних гарматах в Лабіринті.

Батьки супроводжують дітей до 6 років безкоштовно.

Батутна арена – море приємних вражень для дитини й комфортний відпочинок для дорослих!

Батутна арена у Львові Ігроленд 2
ЦІНИ

Більше розваг – більше вражень!

Мега-плей XL

Будні

105 грн

Вихідні

135 грн

7 ігор у будній день, 9 ігор у вихідний

Мега-плей

Будні

161 грн

Вихідні

207 грн

7 ігор у будній день, 9 ігор у вихідний

Звичайна ціна

Будні

180 грн

Вихідні

240 грн

З карти буде списано вказану суму

Батутна арена у Львові Ігроленд 8

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ БАТУТНОЇ АРЕНИ

 1. Батутна арена включає в себе наступні послуги: атракціони «Лабіринт», натяжний батут, загальну ігрову зону Батутної арени.
 2. Відвідувати Батутну арену може дитина від 1-го року при відсутності протипоказань за станом здоров’я.
 3. Діти з 1-го до 6-ти років включно можуть перебувати на території Батутної арени тільки за умови супроводу дорослими. Супроводжуючим може бути особа, яка досягла 18-річного віку. Для супроводжуючих дорослих клієнтів відвідування арени безкоштовне.
 4. Оплата вноситься за кожну дитину.
 5. Супроводжуючі особи дітей віком від 6 років, які бажають особисто скористатися натяжними батутами, оплачують вартість відвідування Батутної арени та допускаються на натяжний батут за наявності браслету.
 6. Супроводжуюча особа несе відповідальність за безпеку дитини.
 7. Будьте дуже уважними і обережними в зоні натяжних батутів, так як атракціон є травмонебезпечним!
 8. На вході клієнт отримує і надягає спеціальний браслет, який дозволить повертатися на арену протягом дня.
 9. Якщо клієнт залишає арену на час більше 60 хв, йому необхідно звільнити комірку, в якій зберігається його взуття. При поверненні на арену клієнту буде надано вільну комірку.
 10. В цілях уникнення травм на території арени не можна перебувати босоніж. Необхідно бути в шкарпетках.
 11. На території арени не можна перебувати в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.
 12. Заборонено псувати майно Батутної арени, необхідно неухильно дотримуватися запобіжних заходів, що рекомендуються персоналом арени, з метою збереження обладнання і його безпечного використання.
 13. Про будь-яку травму необхідно негайно повідомити персонал арени.
 14. Персонал має право не допустити подальшого користування ареною клієнтом і заборонити йому перебувати на території арени без відшкодування вартості, сплаченої за відвідування арени, в разі порушення правил користування ареною, недотримання рекомендацій персоналу щодо безпечного використання обладнання арени або в разі навмисного псування майна арени.
 15. При отриманні клієнтом і/або його дитиною/дітьми будь-яких послуг на території сімейно-розважального комплексу Ігроленд, перебуванні клієнта і/або його дитини/дітей з будь-якою метою на території сімейно-розважального комплексу Ігроленд клієнт погоджується з наступним:
 • Приймаючи рішення скористатися послугами Батутної арени, клієнт достатньо ознайомлений з характером цих послуг. Також він повністю усвідомлює стан здоров’я, рівень фізичного та інтелектуального розвитку своєї дитини і вважає, що дитина готова скористатися даними послугами.
 • Клієнт усвідомлює, що несе повну відповідальність за свою дитину під час перебування на території Батутної арени.
 • Співробітники комплексу не здійснюють нагляд за дитиною, а також не несуть відповідальність за шкоду, заподіяну діями або бездіяльністю самої дитини та іншими дітьми, з якими вона знаходиться в контакті. У разі виникнення травм клієнт не матиме претензій до персоналу, керівництва і власників Батутної арени.
 • Клієнт зобов’язується виконувати всі усні та письмові інструкції щодо користування Батутную ареною, дотримуватися правил техніки безпеки перебування на Батутній арені, дотримуватися правил користування ігровим обладнанням.
 • Клієнт зобов’язується ставитися з повагою до всіх, хто знаходиться на території Батутної арени, особливо до дітей молодшого віку.
 • У разі виявлення пошкоджень, несправності обладнання, розлитої рідини на підлозі та інших обставин, клієнт зобов’язується негайно повідомляти про це адміністрацію комплексу.
 • Забороняється проносити на територію Батутної арени інвентар, меблі, іграшки та інші предмети, а також їжу та напої.

Натяжний батут

 Правила користування і заходи безпеки

 1. Користуватися атракціоном можуть діти від 6 років. Діти віком від 3 до 6 років включно можуть перебувати на атракціоні лише у супроводі дорослого. Супроводжуюча особа несе відповідальність за безпеку дитини.
 2. Не тримайте в руках, кишенях або на тілі сторонні предмети (телефони, годинники, ключі, окуляри, ланцюжки, будь-які інші прикраси).
 3. Стрибати на батуті дозволяється тільки в шкарпетках, але не капронових, тому що дитина може посковзнутися. Одяг повинен бути вільним, таким, що не сковує рухів, без замків і металевих застібок. Категорично забороняється стрибати на батутній арені в джинсах з гострим металевим декором. У випадку, якщо одяг клієнта становить загрозу для цілісності батутних сіток, клієнту необхідно вжити заходів – зняти такий одяг, якщо можливо, або одягнути поверх інший одяг.
 4. Одночасно на одній секції батута може перебувати тільки одна людина. Знаходження кількох людей на одній секції батута заборонено, тому що це може призвести до травм.
 5. Заборонено стрибати на секції батута, якщо там знаходиться людина. Зупиніться, якщо до вас на секцію хтось стрибнув.
 6. Негайно виконуйте вказівки інструктора на батуті. Пам’ятайте, інструктори діють у ваших інтересах, запобігаючи травмам.
 7. Заборонено висіти на перекладині бічних батутів.
 8. Будьте уважними і обережними. Не забувайте про те, що навколо вас стрибають інші люди.
 9. Не штовхайтеся, не допускайте грубих різких рухів, які можуть завдавати болю і стати причиною травми у вас і оточуючих.
 10. Не рекомендовано стрибати на батуті довше 5-10 хвилин без перерви. Зробіть перерву 2-5 хвилин, потім знову повертайтеся на батут.
 11. Якщо ви помітили сторонні предмети, що знаходяться на батуті, повідомте про це персонал.
 12. Якщо під час перебування на батуті ви відчули біль або нездужання, повідомте про це персонал.
 13. Якщо хто-небудь з людей, які перебувають на батуті, не дотримується зазначених вище правил, повідомте про це персонал.

 НА БАТУТІ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 • Перебувати на батуті в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.
 • Стрибати на батуті відразу після прийому їжі.
 • Сидіти на батуті. Якщо ви втомилися – пройдіть в зону відпочинку.
 • Стрибати на батуті з жувальною гумкою, цукерками або іншою їжею в роті.
 • Стрибати на батуті, якщо на ньому знаходяться сторонні предмети.
 • Заносити в зону батута сторонній інвентар, меблі, іграшки та інші предмети, а також їжу та напої.
 • Стрибати на краю батута, а також стрибати назустріч один одному.
 • Забороняється стрибати на батуті з виконанням трюків (сальто, кульбіти та ін.).

Батутна арена центру Ігроленд

Сім’я – найважливіше, що є у кожної людини. Спільний відпочинок зближує, дозволяє більше розуміти своїх рідних. Дозвілля на батутній арені Львова – це веселощі, драйв і одночасно безпечний спосіб розважитися. Для дітей особливо важливо активно проводити вільний час, щоб витрачати накопичену енергію з користю для організму і психічного розвитку. Ну а поки непосида бігає, стрибає, пустує, батьки спокійно відпочивають в кафе. При бажанні, дотримуючись певних умов, дорослі можуть приєднатися до галасливої ​​компанії малюків.

Дитячі батути у Львові – свято для дитини

Безпечні батути (Львів) знаходяться в зручному місці – торговому центрі Shuvar. Тут замовляють проведення свят як для самих маленьких, так і старших діток (1-4 клас школи). На вибір комплекс ігрових зон, де легко весело провести цілий день:

 • натяжні батути;
 • лабіринт з гірками на 4 поверхи, сухим басейном з кульками;
 • дитячий майданчик з іграшками, толокарами, самокатами, гойдалками, великим конструктором.

Як бачите, батути у Львові – розваги на цілий день для малечі і відпочинок для вас.

Ціна гри на батутній арені, правила відвідування

Обираючи комплексну послугу «батутна арена», дитина отримує доступ до всієї ігрової зоні. Тільки необхідно дотримуватися одного з найважливіших правил дитячого центру – заходити на територію без взуття, в шкарпетках. Свої речі і взуття залишають в спеціальних шафках при вході.

Дорослі, які супроводжують дитину до 6 років, можуть знаходиться на території батутної арени безкоштовно. Оплата вноситься за дітей відразу за цілий день. Можна нікуди не поспішати, від чого радість буде подвійно приємною. Якщо непосида втомився, виходьте з ігрової зони, вирушайте в кафе або просто прогуляйтесь вулицею. А потім, коли виникне бажання, повертайтеся назад до активного відпочинку.

Дитячий батут у Львові – корисний відпочинок

Вдосталь набігатися, настибатися до упаду, щоб батьки постійно не зупиняли, – мрія кожної дитини. А оскільки дорослі будуть зайняті своїми розвагами, емоції від відвідування Ігроленд у малюка залишаться виключно позитивні.

Крім нестримного щастя, відвідування дитячого батуту у Львові несе користь:

 1. Телефон, планшет відкладаються в сторону, коли мова йде про таке веселе проведення часу. Часто батьки просто не можуть відірвати дитину від гаджетів, а так це зробити набагато простіше. Пам’ятайте: активність вкрай важлива для загального розвитку дітей.
 2. Спритність, витривалість, чітка координація рухів – далеко не повний перелік «бонусів» після стрибків на батуті (Львів).
 3. Яскраве оформлення сприяє кольоротерапії, яка позитивно впливає на нервову систему.
 4. На каруселі тренується вестибулярний апарат.

Можливий додаткове замовлення аніматорів на свято. Вони проведуть захоплюючі конкурси, запропонують пройти квест, простежать за тим, щоб ігри в Ігроленд, першої мережі сімейних розважальних центрів України, пройшли безпечно.

Приводьте своїх бешкетників у розважальний центр Львову з батутами – відгуки у інтернеті підтверджують, що це чудова ідея для активного відпочинку!