Дитячий майданчик у Львові

Дитячий майданчик у Львові Ігроленд 1

Частина Батутної арени для безпечних  розваг для найменших відвідувачів в міні-лабіринті, будиночку, на гірках, в басейні з кульками та іншими іграшками.

Вік: від 1-го до 5 років
Вартість: від  105 грн

Ми прагнемо дарувати приємні емоції всім нашим гостям, тому надаємо великий вибір розваг для відвідувачів різного віку. Для комфорту наших найменших гостей обладнана територія дозвілля – Дитячий майданчик, яка входить до Батутної арени.

На майданчику є мінілабіринт, сухий басейн з різнокольоровими кульками, дитячі безпечні гірки, каруселі, розвиваючі панелі і яскраві конструктори з великими модулями. Ще тут можна покататися на самокаті або толокари, пограти в казковому будиночку або просто з іграшками.

Батьки можуть скласти компанію своїм малюкам. Для відвідування атракціону необхідна наявність шкарпеток.

Дитячий майданчик у Львові Ігроленд 2
Дитячий майданчик у Львові Ігроленд 7

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ

Дитячий майданчик 

Правила користування та заходи безпеки

 1. Користуватись дитячим майданчиком можуть діти до 5-ти років.
 2. Діти до 4-х років можуть користуватись атракціоном лише у супроводі дорослого; у цьому випадку один дорослий може зайти на територію атракціону без оплати.
 3. Максимальна кількість дітей — 25 осіб.
 4. Тривалість сеансу залежить від обраного тарифу.
 5. Перебувати на дитячому майданчику слід без верхнього одягу. Дитина на атракціоні повинна знаходитися в одязі, що закриває руки та ноги. Перш ніж заходити до дитячого майданчика, зніміть взуття — на його території дозволяється перебувати лише у шкарпетках.
 6. Перед користування атракціоном радимо відвести маленьких дітей до туалету.
 7. Оплата за користування дитячим майданчиком здійснюється шляхом зняття грошей з магнітної картки, цю операцію під вашим контролем проводить адміністратор.
 8. Не залишайте в кишенях дітей цінних речей та предметів (іграшок, ключів, телефонів, тощо), якими вони можуть поранитися або поранити інших.
 9. Заборонено штовхатися — це може призвести до травмування дитини.
 10. У разі необхідності відповідальна особа має право вивести з дитячого майданчика дитину, яка завдає шкоди або незручностей іншим дітям.
 11. Не допускається винесення іграшок за територію дитячого майданчика, і в тому числі в зону Лабіринту.
 12. До дитячого майданчика не допускаються діти, які мають проблеми зі здоров’ям. Наприклад, хронічні захворювання, які можуть призвести до отримання травми, інфекційні захворювання, якими можуть бути інфіковані інші діти внаслідок контакту на атракціоні, травми та порушення опорно-рухового апарату, при яких перебування на дитячому майданчику може бути небезпечним для самої дитини.
 13. Батьків, які відвідують дитячий майданчик, просимо бути без взуття і в бахілах для збереження здоров’я наших маленьких клієнтів.
 14. Якщо ви не бажаєте скористатися бахілами, придбайте, будь-ласка, шкарпетки на дитячому майданчику та вдягніть їх.

 

Ігровий дитячий майданчик у Львові найменшим

Ігроленд – перша в Україні мережа розважальних сімейних комплексів. Кожен центр подбав про комфортний відпочинок кожного члена сім’ї. Яких тільки захоплюючих атракціонів тут немає. Навіть обладнаний безпечний дитячий майданчик (Львів) для малюків, які не так давно навчилися ходити. І вся ця казка для дітей, їх батьків розташовується на території торгового центру Shuvar.

Ігрова кімната Ігроленд: чим займеться дитина

Відчувати позитивні емоції від спілкування з рідними, друзями найкраще в ході активних пізнавальних ігор. Серед них:

 1. Міні-лабіринт яскравого забарвлення з трубами, перешкодами.
 2. Сухий басейн з кульками всіх кольорів веселки, де можна вивчати кольори, рахунок, вчитися кидати кульку подалі.
 3. Невеликі гірки, що плавно згинаються. З підсвічуванням і без.
 4. Карусель з м’якими сидіннями.
 5. Особливу радість подарує бізі-борд, оснащений шестернями, замками, рахівницями, іншими невеликими механізмами для розвитку дрібної моторики рук.
 6. Великий конструктор, лего.
 7. Гойдалки, толокари, самокати.
 8. Казковий будиночок – сміливо заходите, включаєте фантазію, придумуєте неймовірну історію і стаєте її учасником.
 9. Надувний баскетбол.

Кожна гра по-своєму гарна – дозвольте малюкові зробити самостійний вибір. Тим більше, що як обладнання, так і іграшки відповідають нормам безпеки.

Правила Ігроленд

Щоб веселощі нічим не затьмарювалися, потрібно пам’ятати нескладні правила розважального центру і дотримуватися їх:

 • вхід без взуття, дозволені тільки шкарпетки;
 • вік малюків даної ігрової зони обмежений п’ятьма роками. Дорослі можуть супроводжувати дитину, але це не обов’язково.

Час перебування варіюється в залежності від бажання: доступний безліміт на весь день, оплата 1 години. Головне – комфорт наших маленьких гостей, тому обирайте тариф згідно настрою малечі.

Захоплені очі дитини – справжнє щастя для батьків. Не потрібно винаходити нічого нового та шукати дитячі ігрові майданчики Львова. Відвідайте Ігроленд. щоб насолодитися повноцінним сімейним відпочинком. Перевірити, чи дійсно такий хороший наш центр, як про нього відгукуються задоволені батьки в інтернеті, ви можете в будь-який день – будній або вихідний.