Батутна арена в Одесі

Батутна арена в Одесі Ігроленд 1

Батутна арена — це справжнє дитяче містечко, де так багато цікавого!

Вік: від 1 року
Ціна: від 90 грн

Подорожуй 4-поверховим лабіринтом, збирай гігантський конструктор, пірнай у басейн з кольоровими кульками, стрибай на батутах вище всіх!

А для наймолодших — качалки, гірки та розвиваючі ігри!

Батутна арена в Одесі Ігроленд 2
Батутна арена в Одесі Ігроленд 9
ЦІНИ

Більше розваг — більше вражень!

Мега-плей XL

Будні

90 грн

Вихідні

120 грн

6 ігор у будній день, 8 ігор у вихідний

Мега-плей

Будні

138 грн

Вихідні

184 грн

6 ігор у будній день, 8 ігор у вихідний

Звичайна ціна

Будні

150 грн

Вихідні

200 грн

З карти буде списано вказану суму

Батутна арена в Одесі Ігроленд 10

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ БАТУТНОЇ АРЕНИ

 1. Батутна арена включає в себе наступні послуги: атракціони «Лабіринт», натяжний батут, Дитячий майданчик та загальну ігрову зону Батутної арени.
 2. Відвідувати Батутну арену може дитина від 1-го року при відсутності протипоказань за станом здоров’я.
 3. Діти з 1-го до 6-ти років включно можуть перебувати на території Батутної арени тільки за умови супроводу дорослими. Супроводжуючим може бути особа, яка досягла 18-річного віку. Для супроводжуючих дорослих клієнтів відвідування арени безкоштовне.
 4. Оплата вноситься за кожну дитину.
 5. Супроводжуючі особи дітей віком від 6 років, які бажають особисто скористатися натяжними батутами, оплачують вартість відвідування Батутної арени та допускаються на натяжний батут за наявності браслету.
 6. Супроводжуюча особа несе відповідальність за безпеку дитини.
 7. Будьте дуже уважними і обережними в зоні натяжних батутів, так як атракціон є травмонебезпечним!
 8. На вході клієнт отримує і надягає спеціальний браслет, який дозволить повертатися на арену протягом дня.
 9. Якщо клієнт залишає арену на час більше 60 хв, йому необхідно звільнити комірку, в якій зберігається його взуття. При поверненні на арену клієнту буде надано вільну комірку.
 10. В цілях уникнення травм на території арени не можна перебувати босоніж. Необхідно бути в шкарпетках.
 11. На території арени не можна перебувати в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.
 12. Заборонено псувати майно Батутної арени, необхідно неухильно дотримуватися запобіжних заходів, що рекомендуються персоналом арени, з метою збереження обладнання і його безпечного використання.
 13. Про будь-яку травму необхідно негайно повідомити персонал арени.
 14. Персонал має право не допустити подальшого користування ареною клієнтом і заборонити йому перебувати на території арени без відшкодування вартості, сплаченої за відвідування арени, в разі порушення правил користування ареною, недотримання рекомендацій персоналу щодо безпечного використання обладнання арени або в разі навмисного псування майна арени.
 15. При отриманні клієнтом і/або його дитиною/дітьми будь-яких послуг на території сімейно-розважального комплексу Ігроленд, перебуванні клієнта і/або його дитини/дітей з будь-якою метою на території сімейно-розважального комплексу Ігроленд клієнт погоджується з наступним:
 • Приймаючи рішення скористатися послугами Батутної арени, клієнт достатньо ознайомлений з характером цих послуг. Також він повністю усвідомлює стан здоров’я, рівень фізичного та інтелектуального розвитку своєї дитини і вважає, що дитина готова скористатися даними послугами.
 • Клієнт усвідомлює, що несе повну відповідальність за свою дитину під час перебування на території Батутної арени.
 • Співробітники комплексу не здійснюють нагляд за дитиною, а також не несуть відповідальність за шкоду, заподіяну діями або бездіяльністю самої дитини та іншими дітьми, з якими вона знаходиться в контакті. У разі виникнення травм клієнт не матиме претензій до персоналу, керівництва і власників Батутної арени.
 • Клієнт зобов’язується виконувати всі усні та письмові інструкції щодо користування Батутную ареною, дотримуватися правил техніки безпеки перебування на Батутній арені, дотримуватися правил користування ігровим обладнанням.
 • Клієнт зобов’язується ставитися з повагою до всіх, хто знаходиться на території Батутної арени, особливо до дітей молодшого віку.
 • У разі виявлення пошкоджень, несправності обладнання, розлитої рідини на підлозі та інших обставин, клієнт зобов’язується негайно повідомляти про це адміністрацію комплексу.
 • Забороняється проносити на територію Батутної арени інвентар, меблі, іграшки та інші предмети, а також їжу та напої.

Натяжний батут

 Правила користування і заходи безпеки

 1. Користуватися атракціоном можуть діти від 6 років. Діти віком від 3 до 6 років включно можуть перебувати на атракціоні лише у супроводі дорослого. Супроводжуюча особа несе відповідальність за безпеку дитини.
 2. Не тримайте в руках, кишенях або на тілі сторонні предмети (телефони, годинники, ключі, окуляри, ланцюжки, будь-які інші прикраси).
 3. Стрибати на батуті дозволяється тільки в шкарпетках, але не капронових, тому що дитина може посковзнутися. Одяг повинен бути вільним, таким, що не сковує рухів, без замків і металевих застібок. Категорично забороняється стрибати на батутній арені в джинсах з гострим металевим декором. У випадку, якщо одяг клієнта становить загрозу для цілісності батутних сіток, клієнту необхідно вжити заходів – зняти такий одяг, якщо можливо, або одягнути поверх інший одяг.
 4. Одночасно на одній секції батута може перебувати тільки одна людина. Знаходження кількох людей на одній секції батута заборонено, тому що це може призвести до травм.
 5. Заборонено стрибати на секції батута, якщо там знаходиться людина. Зупиніться, якщо до вас на секцію хтось стрибнув.
 6. Негайно виконуйте вказівки інструктора на батуті. Пам’ятайте, інструктори діють у ваших інтересах, запобігаючи травмам.
 7. Заборонено висіти на перекладині бічних батутів.
 8. Будьте уважними і обережними. Не забувайте про те, що навколо вас стрибають інші люди.
 9. Не штовхайтеся, не допускайте грубих різких рухів, які можуть завдавати болю і стати причиною травми у вас і оточуючих.
 10. Не рекомендовано стрибати на батуті довше 5-10 хвилин без перерви. Зробіть перерву 2-5 хвилин, потім знову повертайтеся на батут.
 11. Якщо ви помітили сторонні предмети, що знаходяться на батуті, повідомте про це персонал.
 12. Якщо ви помітили, що куби в деяких місцях не щільно вкривають або зовсім не вкривають дно ями, повідомте про це персонал.
 13. Якщо під час перебування на батуті ви відчули біль або нездужання, повідомте про це персонал.
 14. Якщо хто-небудь з людей, які перебувають на батуті, не дотримується зазначених вище правил, повідомте про це персонал.

 НА БАТУТІ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 • Перебувати на батуті в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.
 • Стрибати на батуті відразу після прийому їжі.
 • Сидіти на батуті. Якщо ви втомилися – пройдіть в зону відпочинку.
 • Стрибати на батуті з жувальною гумкою, цукерками або іншою їжею в роті.
 • Стрибати на батуті, якщо на ньому знаходяться сторонні предмети.
 • Заносити в зону батута сторонній інвентар, меблі, іграшки та інші предмети, а також їжу та напої.
 • Стрибати на краю батута, а також стрибати назустріч один одному.
 • Забороняється стрибати на батуті з виконанням трюків (сальто, кульбіти та ін.).

Батутна арена з лабіринтом

Батут дитячий – це веселощі, драйв, максимально корисний відпочинок для дитини. Поки малюк буде безпечно виплескувати енергію на арені, батьки спокійно відпочинуть у кафе, посидять на зручних пуфиках за цікавими бесідами.

На вас чекає величезний комплекс ігрових локацій з батутами в Одесі, якщо вирішите презентувати малюкові цілий день в Ігроленд. Непосида надовго запам’ятає таку вечірку!

У міні-містечку:

 • натяжні батути;
 • дитячий лабіринт з гірками (3 поверхи);
 • толокари, самокати, качалки;
 • великий конструктор, з якого будують величезні будинки, дороги, замки.

Після оплати комплексної послуги «Батутна арена» ваша дитина може відвідувати всі зони, грати без обмеження іграшками. Важлива особливість: взуття потрібно зняти і залишити в комірках зберігання перед входом на територію, залишаючись тільки в шкарпетках.

Батути для дітей несуть безперечну користь, адже крім отримання позитивних емоцій хлопчики й дівчатка покращують загальний стан здоров’я. З огляду на сучасне повальне захоплення гаджетами, будь-яка фізична активність – плюс для зростаючого організму.
Стрибки на батуті – ефективне кардіотренування для дітей будь-якого віку. Не думайте, що батут для маленьких дітей – занадто рано. У будь-якому випадку такі заняття корисні.

Додатково оплачувати забави в басейні з кульками або лабіринті для дітей не потрібно. Досить розрахуватися погодинно за всю батутну арену або за цілий день відразу. У цьому випадку нічого вас не лімітує: захочете вийти поїсти із зони дитячого ігрового лабіринту або просто пройтися на вулиці по свіжому повітрю – без проблем. Головне – залишити на руці пропуск, щоб з легкістю повернутися назад до веселощів.

Перекусити пропонуємо на території комплексу: в кафе з дитячим лабіринтом в Одесі для вас основне меню, смачні напої, десерти та інші смаколики.
Час перебування оплачується тільки за дітей, якщо їм до 6 років. Батьки або інші дорослі супроводжуючі вхід не оплачують.
Дитячий лабіринт: атракціон зі змістом
Так само, як натяжний батут, лабіринт дарує безліч користі: розвивається логічне мислення, тренується пам’ять, увага і відчуття простору. Тому на таку розвагу як дитячий лабіринт ціна цілком виправдана. Діти з цікавістю будуть шукати вихід, пробираючись через труби, спускаючись і піднімаючись вгору заплутаними ходами. Чого тільки варте здивування малюка, який вперше не зміг знайти правильний шлях, повернувшись у вихідну точку!

Яскраві різнокольорові стіни помірно м’які, що означає повну безпеку вашої дитини. Стійка конструкція, надміцні матеріали – все продумано до найдрібніших деталей, щоб батьки могли спокійно відпочивати, поки дітки витрачають енергію на батутній арені в Одесі, час від часу забігаючи в лабіринт.Ігроленд запрошує малюків на дитячі батути: Одеса ще не бачила настільки безпечну, захоплюючу територію для активностей ваших діточок. Переконайтеся в цьому самі!