Міні-боулінг в Одесі

Міні-боулінг в Одесі Ігроленд 1

Улюблений атракціон всіх дітей, адже можна влаштувати змагання з батьками і легко перемогти!

Возраст: от 5-ти до 35 лет
Стоимость: от 45 грн

Міні-боулінг або кегельбанчик – це дитяча версія дорослого боулінгу, яка дозволяє дитині відчути захоплення цією цікавою грою. Дорослий боулінг – це справжній вид спорту з певними правилами та вимогами, а приміщення для цієї гри не підходять для відпочинку маленьких дітей. Тому в Ігроленд можна пограти у відповідну до віку дітей версію у приємній ігровій атмосфері.

Кульки для гри зручні, легкі та вміщаються у дитячих долоньках. Збоку доріжок є бортики, які дозволяють кулям завжди потрапляти у ціль.

Ще одна перевага гри – її тривалість. Адже увага дитини не може бути сконцентрована протягом години (як у дорослому боулінгу) на грі, а в міні-боулінгу гра відбувається у кілька фреймів.

Грати можна з батьками або друзями чи навіть влаштувати справжні змагання.

Міні-боулінг в Одесі Ігроленд 2
Міні-боулінг в Одесі Ігроленд 7
ЦІНИ

Більше розваг — більше вражень!

Мега-плей XL

45 грн

3 пакетні гри 

Мега-плей

69 грн

3 пакетні гри

Звичайна ціна

80 грн

З карти буде списано вказану суму

Міні-боулінг в Одесі Ігроленд 8

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ

Міні-боулінг

Правила користування та заходи безпеки

 1. Кидати кулі необхідно тільки тоді, коли горить зелене світло на індикаторі.
 2. У всіх інших випадках передбачені візуальні та звукові ефекти підказки на екрані.
 3. ЗАБОРОНЕНО:

Кидати кулі, коли горить червоне світло на індикаторі.

Заборонено ходити по доріжці боулінгу.

Кидатися кулями в інших відвідувачів.

Вставляти руки в жолоб для куль.

 

Дитячий міні-боулінг в Одесі

Діти вчаться у батьків, наслідуючи їх у всьому. Малюкам подобаються дорослі заняття – дівчата роблять макіяж, хлопчики поспішають посидіти на водійському місці батька. Але, погодьтеся, деякі дії складно даються малюкам. Однак ніщо не заважає натренувати нові навички.

Ігроленд створив для дітей захоплюючу ігрову зону – Кегельбанчик. Весела розвага захопить непосид, допомагаючи розвивати спритність, вправність, точність. А ще захоплюючий атракціон подарує гостям море яскравих спогадів.

Дитячий боулінг в Одесі: оренда, правила

Незважаючи на схожість з традиційною грою, дитячий боулінг проходить короткими турами тривалістю 5 хвилин. Ціна кола встановлена ​​окремо. Оплачувати тури дозволить членська картка Клубу Ігроленд. Кошти вносять готівкою або збирають, граючи на різних квестах, автоматах, беручи участь в конкурсах. Орендують доріжку сім’єю, класом, для груп дітей з творчих гуртків.

Аналогічний дорослому, міні-боулінг – атракціон з встановленими правилами, фіксованою вартістю. Передбачені 3 варіанти придбання послуги:

 • стандарт;
 • опт (від 3 пакетів за раз);
 • акція (пакетні пропозиції: 30, 100 ігор).

Веселий кегельбан – чудове заняття для одного, двох, команди діток. Незалежно від обраного варіанту (розвага, змагання) в боулінг грають за традиційними правилами. Переможе дитина (команда), яка зіб’є найбільшу кількість кеглів. Катати кулі в Ігроленд під силу навіть найменшим. Ігровий інвентар створений з легких матеріалів, оформлених яскравими фарбами. Розмір м’ячів – ідеальний для крихітної ручки вашої дитини.

Довжина доріжок розрахована на вікову категорію, оснащена бортиками. Очки відображаються на екрані – так що збирайтеся компанією вболівати за свого гравця або команду!

Противнику (групі гравців) дозволено зробити 10 кидків – по 2 за тур. Захоплюючий турнір подарує чудовий настрій, заряд позитиву, яскраві спогади про дружню битву в кегельбані.

Міні-боулінг – гра з користю

Ціна задоволення, безсумнівно, низька в порівнянні з одержуваними емоціями і користю. Катання куль по доріжках дозволяє дітям:

 • навчитися концентрувати увагу на головному;
 • розвивати координацію, спритність, терпіння;
 • виробити навички роботи в команді;
 • збільшити фізичне навантаження;
 • зміцнити спортивний дух.

Запрошення родичів, друзів дозволить зміцнити дружні зв’язки, згуртувати дорослих з дітьми. Спільна гра встановлює міцні, довірчі відносини.

Замовити боулінг для дітей – чудове рішення для розваги непосид. Погана погода не завадить дітям активно побігати з користю для тіла і мозку. Хлопчики та дівчатка із задоволенням відірвуться від шкідливих екранів, сміючись і бешкетуючи. Цікавий різновид спортивної гри в затишному центрі для сімейного дозвілля всебічно розвиває дітей, дозволяючи розслабитися батькам.

Боулінг для дітей в Одесі на свята
Будній, вихідний, святкова дата? Неважливо! Міні-боулінг для дітей доречний в будь-якій ситуації. Урочисті вечори, організовані працівниками Ігроленд, незмінно включають Кегельбанчик. Максимальна рухливість, азарт змагання, веселі аніматори зроблять свято справді незабутнім. Приходьте відзначати іменини, випускні, дитячі корпоративчики до нас! Достатньо замовити доріжку, а всією організацією займеться центр.