Атракціони в Одесі

Атракціони в Одесі Ігроленд 1

БАТУТНА АРЕНА

Хто найспритніший? Хто вище стрибне? Хто просто хоче підняти собі настрій і показати мамі, що він вміє? Батутна арена в Ігроленд ідеальне місце для цього.

Батути, лабіринт, гори м’яких кубиків. Все абсолютно безпечно і доступно для діток від 1-го року! Стрибай! Розважайся! Розвивай спритність і веселись!!

Вік: від 1 року
Вартість: від 90 грн
Атракціони в Одесі Ігроленд 2

СИМУЛЯТОРИ

Уяви себе великим автогонщиком, мотоциклістом або пілотом літака! Мрій і грай! Ось побачиш – твої мрії стануть реальністю!

Вік: від 2-х років
Вартість: від 15 грн
Атракціони в Одесі Ігроленд 3

КРАНИ

Легендарні автомати. Кожен виграш на них переповнює гордістю, а на пам’ять залишається чудовий приз! Впевнені, що не тільки діти, а й батьки готові випробувати свою точність, спритність і удачу!

Вік: від 3-х років
Вартість: від 30 грн
Атракціони в Одесі Ігроленд 4

ПРИЗОВІ ІГРИ

Більш за все на світі діти люблять грати! А якщо за ігри ще й отримують призи, то відірватися взагалі неможливо! Бігом до наших призових атракціонів!

Чим більше граєш – тим більше призових білетиків отримуєш! А розпорядитися ними можна на свій розсуд – обміняти на вподобану іграшку або солодощі.

Вік: від 3-х років
Вартість: від 15 грн
Атракціони в Одесі Ігроленд 5

ЖЕТОННІ ІГРИ

Кидай жетончик та поринай у світ ігор і азарту! Запрошуй друзів і батьків! Грайте разом!

Вік: від 5 років
Вартість: від 60 грн
Атракціони в Одесі Ігроленд 6
Атракціони в Одесі Ігроленд 7

МІНІ-БОУЛІНГ

Тепер  батьки не скажуть: «Боулінг тільки для дорослих». В Ігроленд міні-боулінг доступний навіть найменшим відвідувачам. Безпечно і весело. Тренуйся і перемагай!

Вік: від 5 років
Вартість: від 45 грн

Веселі та безпечні атракціони в Одесі

Будь-який звичайний день легко перетворити в незабутню пригоду. Варто лише відправитися до найкращого розважального центру Одеси – Ігроленд. У чарівному парку на малюків чекають захоплюючі квести, арени батутів та ігрові автомати з мегакрутими призами. Ігрові зони обладнані на високому рівні, тому дітям буде не тільки цікаво, а й безпечно.

Дитячі атракціони в Одесі

Представлені в парку локації дозволяють розвиватися фізично і тренувати кмітливість. На батутах непосиди проведуть час максимально активно, стрибаючи, пустуючи, перекидаючись і танцюючи. М’які елементи захистять бешкетників від можливих травм і додадуть забавам веселощів.

Різноманітні ігрові атракціони для дітей дозволять кожному малюку знайти свою улюблену розвагу:

  • гонка на толокарах;
  • перегонки в лабіринті з веселими перешкодами (коридорчики, гірки, гойдалки);
  • стрибки на натяжних батутах;
  • перекидання на м’яких пуфах.

Крім батутних розваг, дітям доступні інші локації. Для малюків облаштовані спеціальні майданчики з розвиваючими зонами: конструкторами, каруселями, гойдалками, пісочницями. Для старших дітей – відеоігри, симулятори та зал з ігровими автоматами (понад 50 крутих ігор). Останні дозволять кожній спритній дитині виграти цінні призи та отримати білетики на бонусний рахунок.

Перераховані розважальні атракціони для дітей допомагають розвинути хорошу реакцію, вправність, уважність, спритність і координацію.

Атракціон для дітей: безпека понад усе

Кожна зона і атракціон створені так, щоб батьки не хвилювалися про безпеку дітей. Це один з найбільш пріоритетних пунктів для Ігроленд в Одесі. Встановлене обладнання регулярно проходить перевірку і розраховане на встановлені норми навантаження. Але щоб батьки зайвий раз не переживали, на гірках і батутних аренах вони можуть супроводжувати малюків.
Передбачили тут і додаткову безпеку у вигляді веселого нагляду за дітьми. Професійні аніматори грають з дітьми, доглядаючи за бешкетниками. У Ігроленд дозвілля дітлахів пройде радісно, ​​безпечно, з користю для розуму і тіла!