ІГРОЛЕНД у м. Львів розташований у найкращому торговому центрі міста ТРЦ Forum Lviv на 3-му поверсі поруч з кінотеатром Планета Кіно. ІГРОЛЕНД зустріне Вас яскраво-цукерковим інтер’єром та привабливими іграми і атракціонами для дітей будь-якого віку.

Серед розваг Ви знайдете близько шістдесяти різноманітних ігрових автоматів – від аерохокею до симулятора мотоциклу, від качалочки-машинки до призової рибалочки. Автомати, позначені спеціальними стікерами, видають призові білети, які можна обміняти на подарунки. Найменших хлопчиків та дівчаток чекає Дитячий майданчик з безпечними та відповідними віку гірками, басейном з кульками, зменшеним лабіринтом. Також для дітей цікавою буде Батутна арена, в ній можна розважатися цілий день. Відновити сили та смачно поїсти запрошуємо у ІГРОЛЕНД-кафе, яке розташоване окремо від ігрової зони.

Ціни на ігри залежать від дня тижня і знижуються при використанні пакетних пропозицій. Для ігор необхідна картка клієнта ІГРОЛЕНД, яка одночасно є карткою системи лояльності Клуб Ігроленд (якщо Ви підтвердите вступ до Клубу, заповнивши анкету). Усі кошти, бонуси, розмір знижки та білети зберігаються на картці.

Вартість ігор та атракціонів зазначена нижче.

Ціни в Ігроленд Львів