Ігроленд в Fontan Sky center переїхав

Шановні любителі крутих розваг в Одесі!
 
Ігроленд змінює свою адресу, тому з 3 червня 2019 року Ігроленд Fontan Sky center буде зачинено. На час вимушеної перерви в роботі запрошуємо вас до Ігроленд ТРЦ City Center (пр. Небесної Сотні, 2, 2-й поверх). Нагадуємо, що баланси ваших карток, усі отримані сертифікати та спеціальні пропозиції будуть діяти й надалі в будь-якому комплексі Ігроленд. Також на час літніх канікул в Ігроленд ТРЦ City Center діє спеціальна пропозиція – 500 грн на святкування Дня народження! Тож з нетерпінням чекаємо зустрічі!
 
З Ігроленд ТЦ Fontan Sky почалась історія дитячих розваг в Одесі. Ми вдячні всім партнерам, працівникам Ігроленд, представникам Fontan Sky center та нашим дорогим відвідувачам за 13 років яскравих зустрічей, мільйони дитячих посмішок, незабутні емоції та спільні здобутки!
 
Вже через кілька місяців ми продовжимо творити нову історію та даруватимемо ще більше радості дітям та дорослим! Слідкуйте за новинами (підписатись можна внизу сторінки) та не пропустіть грандіозне свято з нагоди відкриття нового Ігроленд!
 
З повагою та любов'ю, команда Ігроленд
+38 067 120 94 56

пров. Семафорний, 4, 2-й поверх

відкритий щодня с 10:00 до 22:00

01 серпня 2021

Ігроленд вітає з днем народження всіх – і дітей, і дорослих!

Читати далі
30 липня 2021

Шановні друзі! Для нас дуже важливо, щоб в Ігроленд Ви завжди отримували максимум задоволення, відпочивали весело і комфортно.

Читати далі
Дізнавайтеся про актуальні новини та заходи Ігроленд