Клуб Ігроленд

Вся Ваша дружна родина може брати участь у накопиченні Клубного балансу, досягати «Бронзового», «Срібного», «Золотого» і «Платинового» рівнів і користуватися їх привілеями.

Ми вдячні Вам за радість, яку Ви нам приносите, відвідуючи наш Сімейний розважальний комплекс Ігроленд, і хотіли б, щоб наші зустрічі і надалі приносили Вам задоволення. Тому ми створили для Вас і Ваших близьких Клуб Ігроленд, який зробить Ваше перебування в Ігроленд ще вигіднішим і приємнішим.

Вся Ваша дружна сім'я може брати участь у накопиченні Клубного балансу, досягати «Бронзового», «Срібного», «Золотого» і «Платинового» рівнів і користуватися їх привілеями:

  • «Бронзовий»( при накопиченні Клубного балансу 2 000 грн) – знижка 5% на всі зони та послуги, крім ресторану;
  • «Срібний» (при накопиченні Клубного балансу 6 000 грн) – знижка 10% на всі зони та послуги, знижка 5% на ресторан;
  • «Золотий» (при накопиченні Клубного балансу 15 000 грн) – знижка 15% на всі зони та послуги, знижка 10% на ресторан;
  • «Платиновий» (при накопиченні Клубного балансу 50 000 грн) – знижка 25% на всі зони та послуги, знижка 10% на ресторан.

Кожна покупка, зроблена Вами в Ігроленд, збільшує Ваш Клубний баланс, наближаючи момент отримання першого чи наступного Клубного рівня.

Система накопичення Клубного балансу і пільги, які надаються в рамках цієї системи, діють у всіх комплексах мережі Ігроленд при покупці будь-яких послуг згідно правил Клубу Ігроленд.

Правила FAQ (питання, що часто задаються)

Дізнавайтеся про актуальні новини та заходи Ігроленд