У кожної дитини є улюблена м’яка іграшка – це справжній друг, з яким можна спати і якого можна носити з собою в садочок. Потім, виростаючи, діти з особливим теплом згадують свого улюбленого ведмедика чи зайчика.

  В Ігроленд у кожної дитини є чудова можливість створити такого друга власноруч на атракціоні Улюблена іграшка.

  Улюблена іграшка – унікальний атракціон по створенню м’яких іграшок дитиною самостійно. Це справжня міні-фабрика іграшок, яка дає можливість пройти процес створення іграшки від початку до кінця.

  Весь процес починається з вибору героя. В Ігроленд представлено понад 60 можливих варіантів. Дитина обирає іграшку, її наповнюють спеціальним екологічним наповнювачем, який нагадує білу хмаринку, а також в середину іграшки закладають маленьке сердечко. Потім підбирають стильний одяг та аксесуари, дають ім’я і виписують паспорт, у який записують ім’я нового друга та дату його народження. Особливо цікаво створювати таку іграшку у день народження дитини, адже у них обох буде свято в один день!

 Іграшка готова! Вона точно стане фаворитом Вашої дитини і радуватиме її щодня. Улюблена іграшка зробить спогади про дитинство приємними та особливими.