Дорогі друзі! Запрошуємо зустріти разом 2020 рік. Уся інформація за посиланням - тут!

Цього року ми підготували надзвичайну і незвичайну програму – за мотивами нового мультфільму «Тролі». Ті, хто вже встиг відвідати кінотеатр, збагнуть, що свято у Ігроленд буде веселе, щасливе, яскраве та з безліччю обіймашок. На дітлахів очікує справжня «Новорічна спецоперація Тролів».
 
В святковій програмі:
- творчий майстер-клас з розпису новорічних пряників;
- хімічні досліди;
- веселі командні ігри;
- танцювальний флешмоб;
- привітання від головних новорічних героїв – Діда Мороза та Снігуроньки і, звичайно ж, веселих тролів.

Програма проходить в окремому сценічному залі з професійним світловим, звуковим обладнанням і тематичними декораціями. Програма свята гармонійно поєднує в собі театральну виставу та ігрову програму, таким чином дитина в процесі гри стає сама учасником вистави.
 
Вартість квитка(квиток необхідний лише дітям, дорослі безкоштовно): 60 грн. в будній день, 90 грн. у вихідні та святкові дні (шкільні канікули).
Тривалість розважальної програми – 60 хвилин. 
 
Приємна новина для учасників Клубу Игроленд. На квитки, які придбані в комплексі Ігроленд, поширюються знижки згідно Вашого клубного рівня.

Купити квитки на «Новорічну спецоперацію Тролів» Ви можете на сайті concert.ua або в комплексі Ігроленд Вашого міста. Дорослому, що супроводжує дитину на святі, каиток не потрібен.

buy_button