Радо зустрічаємо весну, яка прийшла до нас не лише за календарем! У перші весняні вихідні Ігроленд запрошує Вашу сім’ю відпочити та поділитися своїм весняним настроєм!

4 та 5 березня на Вас та Вашу дитину чекає:

об 11:00 розпочинаємо підготовку до найголовнішого свята березня на розвиваючому майстер-класі* «Закладка для мами». Мама кожного маленького учасника тепер отримуватиме від читання ще більше задоволення.

о 12:00 запрошуємо на безкоштовний майстер-клас «Птахи-помпони», під час якого дітки спочатку потанцюють та пограються, а потім разом з аніматорами зроблять пташечку.

о 13:00 продовжуємо підготовку до 8 березня на розвиваючому майстер-класі* «Колечко для мами». Зроблений своїми руками подарунок можна презентувати не лише мамі, а й сестричці чи подружці.

о 14:00, 16:00 та 18:00 мультяшні аніматори разом з дітками покажуть дорослим, що таке справжній весняний настрій, адже на сімейно-розважальному шоу на них чекають танці, пісні, командні ігри та лотерея! Участь у шоу «Весняний настрій» безкоштовна!

– обов’язковий атрибут кожного свята – це листівка. Саме тому о 15:00 пройде розвиваючий майстер-клас* «Листівка для мами».

Звертаємо увагу жителів Одеси, що безкоштовні програми у Вашому місті проходять на території ТЦ Середньофонтанський.

*Розвиваючі майстер-класи – це заходи для діток 6-9 років, під час яких учасники спілкуються та виготовляють своїми руками сувеніри зі звичайних побутових речей. Відбуваються на території Ігроленд. Вартість участі – 15 грн.

Чекаємо Вас на найвесняніших вихідних у Ігроленд!