Перші травневі дні просто призначенні природою для відпочинку. А ми в Ігроленд радіємо чудовій нагоді провести сімейне свято весни та гарно повеселитися. Отже, якщо Ви шукаєте куди піти з дитиною 29, 30 квітня або 1, 2 травня у Києві, Одесі, Дніпрі, Полтаві чи Львові, то відповідь очевидна – відвідайте сімейний розважальний комплекс Ігроленд!

Протягом чотирьох днів, з 29 квітня по 2 травня, будемо розважатися, гратися, змагатися разом з казковою командою аніматорів:

  • 12:00 – творчий майстер-клас по формуванню фігурок з повітряних кульок «Травневі квіти»;
  • 14:00, 16:00, 18:00 – сімейно-розважальне шоу та виступи юних артистів у різних жанрах;
  • 15:00 – святкова лотерея подарунків від Ігроленд та партнерів для усіх присутніх. Для участі необхідно пред’явити чек поповнення картки Ігроленд;
  • 17:00 – сімейний турнір на улюблених ігрових автоматах. Участь у змаганні можуть взяти усі бажаючі. Сім’я-переможець отримає сертифікат для ігор на усіх автоматах та атракціонах.

Участь у всіх розважальних шоу та майстер-класах безкоштовна.

Окрім розважальних програм на Вас чекають: улюблені атракціони малечі – Дитячий майданчик, Лабіринт, Батутна арена (Київ та Полтава), Кегельбанчик , призові автомати та багато інших; затишне Ігроленд-Cafe з неймовірно смачною піцою; а також найкращий сімейний відпочинок.

До уваги одеситів! Зверніть увагу:

29 квітня замість святкової програми у Ігроленд ТЦ Середньофонтанський відбудеться фестиваль сучасного танцю «Star Dance». Початок о 12 годині. Не пропустіть феєричне шоу від маленьких зірочок!
30 квітня замість святкової програми у Ігроленд ТРЦ City Center відбудеться фестиваль сучасного танцю серед представників наймолодшої вікової групи «Star Dance». Початок о 11 годині. Підтримайте юних танцюристів!

До зустрічі в Ігроленд!