Ви або Ваша дитина іменинник? Приходьте до ІГРОЛЕНД та отримуйте гарантований подарунок.

Кожен іменинник може виграти:

100, 200, 300, 400 і 500 грн на розваги в ІГРОЛЕНД або ігри на всіх автоматах в цей день.

Пропозиція дійсна в День народження і протягом 30 днів після дати Дня народження. УВАГА! Якщо ваш День народження припав на період карантину, отримайте свій подарунок після відновлення роботи. Ігроленд у Києві та Одесі уже працює. Про відкриття у Львові повідомимо додатково.

Для отримання подарунка необхідно заповнити анкету клієнта Ігроленд (або вона вже може бути заповнена) та верифікувати номер телефону у касира (підтвердити за допомогою смс).

Скористатися акцією можливо за умови поповнення карти на суму від 100 грн.

Зареєструватися на привітання можна за контактами на сайті.

ІГРОЛЕНД: Більше розваг – краще свято!

Правила святкування Днів народження в Ігроленд

 
Зверніть увагу! Акцією не можна скористатися при використанні подарункового сертифікату на святкування дня народження на 500 грн.
 
Також ви можете взяти участь в акції "Колесо Фортуни" зустрівши представників Ігроленд. У такому випадку ви зможете покрутити Колесо Фортуни та отримати виграний сертифікат. Активувати сертифікат можна в Ігроленд в період 30 днів після дня народження. Повторно крутити Колесо Фортуни в Ігроленд вже не потрібно - активуйте отриманий сертифікат та розважайтеся!
 
Зверніть увагу! Один клієнт Ігроленд може скористатися однією акцією на день. Якщо ви скористалися будь-якою іншою акцією Ігроленд, то отриманий подарунок на Колесі Фортуни можна використати під час наступного візиту до Ігроленд у період його дії (строк дії вказано на сертифікаті). Для активації потрібно внести 100 грн на картку Ігроленд.
 
Якщо ви отримали Party Cart у подарунок, то скористатися подарунком, виграним на Колесі фортуни, можна під час наступного відвідування Ігроленд протягом терміну, вказаного в сертифікаті. Для активації необхідно поповнити картку Ігроленд на 100 грн.
 
Колесо Фортуни на виїзді Колесо Фортуни на виїзді