Вірус

Повне ім'я: Комп'ютерний Вірус.

Місце проживання: комп'ютер Шустрика, Лісове Місто Розваг, Ігроленд.

Зовнішні дані: зелений, з довгим носом, великими виразними очима і довгими закрученими віями, блондин (чотири пасма в два ряди), зуби маленькі, що не привертають особливої ​​уваги, а на животі жовтий електричний розряд. На дотик м'який, гладкошерстий. Ходить, не згинаючи ніг. Лапи гострі і довгі. Якщо його розсердити, електричний розряд на животі починає метати блискавки, очі широко розкриваються, волосся стає дибки. Коли йому добре і весело, у нього закручується волосся, а очі стають усміхненим і сяючими. Не любить воду, боїться плавати.

Характер: веселий капосник, бешкетник з добрими очима і мінливим характером. Багато обіцяє, але мало робить. Жити не може без дрібних капостей. Хоче, щоб з ним всі дружили, але через поганий характер друзів має мало. Хоче здаватися найхоробрішим, найрозумнішим, уважним і відданим другом, але примудряється знаходити найбільш невідповідні шляхи для досягнення цієї мети. Дуже довірливий, завдяки чому потрапляє в незручні ситуації. Любить вбиратися.

Улюблені заняття: пакостити і байдикувати.

Улюблені витівки: посварити Косміка з Шустриком, зробити дрібну капость, яка в підсумку погано закінчиться.

Друзі: водить дружбу з Глюкою-Злюкою, в яку закоханий, а іноді і з Стервеллою, яка весь час обводить його навколо пальця.

Мрія: мріє мати багато друзів, а також заволодіти планетою Мильних бульбашок, назвати її Вірусяндією і розводити там маленьких вірусів.

Коронні фрази:

«Не хочете зі мною дружити? Ну і не треба, я сам з собою буду дружити!»;

«Я - боягуз і цим пишаюся. Шустрик, давай разом будемо боягузами? А?!»;

«Я тепер не просто Комп'ютерний Вірус, а Вірус-док – найрозумніший Комп'ютерний Вірус на світі»;

«Я прийшов до тебе без запрошення, найперший, не те, що твої друзі. Дружи зі мною!»;

«Я найстрашніший Комп'ютерний Вірус, що летить на віртуальних крилах ночі!»;

«Здрастуйте, це я, дядько Вірус. Сьогодні я вам розповім дуже цікаву історію, в якій, звичайно, і без мене не обійшлося ... ».

Улюблена страва: їсть все без обмеження, починаючи з прищіпок і закінчуючи тортиками.

Девіз: «Життя треба прожити, як один день, щоб не було боляче за безцільно прожиті роки, тому капості потрібно робити щодня...»

або «Моє життя складається з капостей».