Шустрик

Повне ім'я: Білченя Шустрик

Місце проживання: Лісове Місто Розваг, будинок по вул. Горіхова, 1.

Зовнішні дані: стрункий, симпатичний, з великими бешкетними очима, двома великими зубами спереду, пишним хвостом і білою грудкою. Одягнений у червоні штани зі шлейками. М'який і пухнастий. На голові зачіска – «ірокезик».

Характер: пустотливий, шустрий, добрий, розумний. Постійно потрапляє в історії – друга і того знайшов з іншої планети. Любить командувати Косміком, доводячи свою перевагу. Готовий допомогти всім, хто потрапив у біду. Знає багато цікавого і з задоволенням розповідає про все. Завжди допомагає Косміку в боротьбі з Вірусом. Дружить з усіма жителями Лісового Міста Розваг, особливо з Поночкою. Коли він відчуває, що наближається неприємність, його хвостик починає боліти і крутитися в різні боки. Коли Шустрик нервує, він їсть багато лісових горіхів і горіхове масло. Коли йому нудно – сідає за комп'ютер і грає в комп'ютерні ігри. Коли він бачить Поночку, у нього тремтять вушка, очі стають великими і виразними, в очах миготять сердечка. Якщо він хоче спати, то тре очі і часто моргає. Коли йому весело, він голосно сміється і любить грати з друзями. Що б не сталося, він ніколи не плаче і не засмучується, а завжди знаходить вихід із будь-якої ситуації.

Улюблене заняття: стрибати з гілки на гілку, знайомити Косміка з усіма жителями Лісового Міста Розваг, грати на комп'ютері, смачно поїсти. Відвідує спортивну секцію по стрибках на деревах, любить грати в різні ігри, ходить на дискотеки.

Заповітна мрія: стати, як Бетмен – непереможним, сильним, допомагати всім і у всьому, знайти якомога більше друзів.

Друзі: Космік, Гаєчка, Поночка, Кометка, Аквабулька, Глюка, яку Шустрик намагається перевиховати.

Недруги: Комп'ютерний Вірус, який завжди пакостить і вередує, Стервелла, яка не переносить слів «дружба», «радість» і «сміх» і намагається все це знищити.

Коронні фрази:

«Поночка, ці найкрасивіші квіти – для тебе»;

«Я хочу стати справжнім Бетменом";

«Космік, ти не можеш йти до школи, бо не знаєш, що туди треба брати»;

«Щоб знайти багато друзів, нам потрібно побудувати справжню велику машину»;

«Космік, скажи Кометці, що я не здатний вкрасти персональний комп'ютер і окуляри»;

«Яка гарна твоя Планета Мильних бульбашок, а дерева які незвичайні ...»;

Улюблена страва: горішки, горіхове масло, горіховий тортик і т.д.

Девіз: «Шустрим, швидким бути завжди, дружити з усіма назавжди!»