Питання, які часто задаються

Тут Ви знайдете відповіді на питання, які часто задають про клуб Ігроленд

Учасником Клубу може стати кожен наш відвідувач, який придбав картку Ігроленд, заповнив анкету і опустив її в спеціальний ящик для заповнених анкет. Для участі у Клубі необхідно заповнити ВСІ поля анкети клієнта. Участь у накопиченні Клубного балансу за Вашим бажанням можете прийняти не тільки Ви, але й інші члени Вашої родини, що мають окремі картки Ігроленд. Для збільшення балансу по одній карті та отримання Клубного рівня можна перенести баланси на одну основну карту, проте цей рівень буде діяти тільки на основний карті.

Клуб Ігроленд пропонує постійним клієнтам мережі можливість отримання знижок на користування послугами мережі. Клієнт накопичує Клубний баланс і отримує знижку Бронзового, Срібного, Золотого і Платинового рівнів. Чим більше накопичений Клубний баланс – тим більше знижка. Також можливі додаткові заохочувальні бонуси учасникам Клубу в залежності від рівня Клубної карти.

 

 

 

 

Клубні умови поширюються на всі ігри, товари та послуги CРК, крім покупки карти Ігроленд.

Ми б рекомендували не передавати картку іншим особам, оскільки на ній знаходяться Ваші грошові, бонусні, квиткові рахунки, а також інформація про накопичений Клубний баланс.

Клубний баланс накопичується незалежно від того, в якому з наших комплексів Ігроленд Ви робите покупки – він прив'язаний виключно до Вашої картки. Враховуються всі Ваші витрачені кошти у всіх зонах комплексу незалежно від того, де Ви розраховуєтесь – в ресторані, Шоурум, магазині. Тільки не забувайте при розрахунку пред'являти свою карту Клубу Ігроленд. У будь-якому випадку наші касири Вам нагадають про необхідність того, щоб заплачені Вами гроші потрапили на Ваш Накопичувальний Клубний баланс.

Можна купити другу картку. Однак накопичувальні баланси карток прив'язані до номера картки, а не до імені власника. Тому кожна картка враховує тільки свій накопичувальний баланс і отримує свою знижку. Ви можете перенести баланси наявних у Вас карт на одну основну карту для отримання Клубного рівня за основною карткою, проте цей рівень буде діяти тільки на основний карті.

У разі псування або втрати персональної картки Ігроленд її баланс переноситься на нову картку на підставі Вашої заяви, написаної за встановленою формою. При цьому Вам буде запропоновано знову заповнити анкету члена Клубу Ігроленд. Накопичувальний Клубний баланс і Ваш Клубний рівень знижки при цьому зберігається і переноситься на нову картку. При цьому Вам необхідно сплатити вартість нової картки – 10 грн.

Інформацію про суму, якої Вам не вистачає до досягнення наступного Клубного рівня, Ви можете знайти на кожному чеку поповнення картки Ігроленд, у виписці про стан карткового рахунку та на екрані монітора в кіоску автоматичного поповнення рахунку. Ви також можете попросити будь-якого касира Ігроленд в будь-якій зоні (каса, ресторан, магазин) перевірити і повідомити Ваш баланс.

Так, при нарахуванні знижки враховуються всі готівкові кошти, які Ви витратили за допомогою картки Ігроленд з моменту покупки цієї картки. Інші готівкові кошти, витрачені Вами в комплексі раніше, до початку роботи Клубу Ігроленд (до 28.10.2013), у Клубний баланс, на жаль, не зможуть потрапити.

Анкетні дані клієнта вносяться в базу Клубу Ігроленд, яка відрізняється від нашої старої бази даних. Тільки за наявності заповненої анкети Ви можете стати членом Клубу Ігроленд і користуватися привілеями Клубу. При втраті картки ми завжди зможемо її відновити і перенести всі баланси, в тому числі і накопичувальний Клубний баланс, із збереженням Вашого діючого Клубного рівня.

Можливо, Ваші анкетні дані змінилися з дня заповнення? Оновлення анкетних даних дозволить Вам отримувати інформацію про всі переваги членів Клубу Ігроленд і перехід на нові Клубні рівні.

 

У накопичувальному балансі Клубу Ігроленд враховується тільки грошовий баланс Клубу, який Ви витратили під час розваг в Ігроленд. А квитки вже самі по собі є подарунком. За них Ви можете отримати приз, обмінявши їх в нашому магазині. Знижка, отримана в Клубі Ігроленд, в майбутньому дасть Вам можливість вигравати більше квитків, витративши менше грошей.

Дізнавайтеся про актуальні новини та заходи Ігроленд