Екскурсії для дітей

Ігроленд запрошує групи дітей на захоплюючі екскурсії.
Тривалість програми – 2 години.

 

Позашкільне дозвілля в Ігроленд

Для мотивації дітей до навчання, налагодження соціальних зв’язків в колективі та створення дружної атмосфери у класі Ігроленд розробив спеціальну напівсоціальну програму позашкільного дозвілля «Екскурсія до Ігроленд». Екскурсія до Ігроленд – це можливість отримати 2 години розваг для класу, творчого колективу або групи дітей за фіксованою ціною.

Програма екскурсії:

Аби розваги під час екскурсії були не лише веселими для дітлахів, а й зручними для дорослих, пропонуємо скористатися спеціальною пропозицією – тайм-карта Ігроленд! Із тайм-картою Ви отримуєте 2 години крутих розваг за доступною ціною:
– 30 хвилин – весела ігрова програма у Шоурум;
– цілих 90 хвилин безлімітних розваг у ігрових зонах:
*Боулінг
*Лабіринт
*Дитячий майданчик
*Батутна арена
*Великі атракціони
*Ігри на автоматах-симуляторах, качалках
*5 ігор на призових автоматах!
Пропозиція «90 хвилин безлімітних розваг» діє від початку першої гри.

До того ж, Ви можете порадувати діток смачненьким перекусом і доповнити тайм-карту нашим фірмовим Tasty Box.
З дітлахами буде постійно знаходитися координатор, тому вчитель чи інший супроводжуючий може бути спокійним за їх безпеку.

Вартість на одну дитину – 120 гривень, а за умови придбання смачненького Tasty Box – 200 гривень. Додатково слід враховувати, що у кожної дитини повина бути картка Ігроленд, вартість якої складає 10 грн.

Чому необхідно відвідати Екскурсію в Ігроленд:

  • Ваші діти або учні будуть у неймовірному захваті
  • Дітей супроводжують співробітники Ігроленд та казковий герой. Вчитель, представник батьківського комітету чи інша відповідальна особа може спокійно відпочивати у кафе Ігроленд та пригощатися кавою.
  • Ігрова програма може бути вибрана з урахуванням ваших побажань – це може бути Посвята у першокласники, Навчальна програма про правила дорожнього руху, Школа юних леді та джентльменів, Географія для малюків, тематичні програми до 14 жовтня, Хеловіну, 14 лютого, 8 березня, «Ура, канікули!» та інші програми.

Як потрапити на Екскурсію до Ігроленд?

Пропозиція для груп дітей діє у будні дні. Попередній запис обов’язковий. Група має складатися принаймні з 10 дітей. Якщо у дітей є картки Ігроленд – візьміть їх. Гарний настрій брати з собою обов’язково! 

Пропозиція не діє для святкування дня народження. Для запису скористайтесь формою на цій сторінці або зателефонуйте в комплекс.

Які ще розваги пропонує Ігроленд для шкільних та інших колективів?

Ігроленд організує та проведе найкраще свято для ваших дітей – корпоратив, Новий рік, випускний із садочка або молодшої школи. І зробить це так, що батьки, учителі та діти відпочинуть та отримають неймовірні емоції.

Записати на екскурсію

Опис запису на екскурсію

Записатися