Ігроленд в ТРЦ Екватор

Якщо Ви думаєте, куди піти з дітьми в Полтаві, то відповідь – в Ігроленд в ТРЦ Екватор!

У комплексі розташована велика ігрова зона – Батутна арена, на якій представлені секції натяжних батутів, надувний батут у вигляді корабля, карусель, пісочниці з кінетичним (розумним) піском, ігровий столик «Залізниця», сухий басейн з кульками і яскраві толокари.

У відвідування Батутної арени входить: відвідування Лабіринту і Конструктор-ленда. А також понад 50 ігрових автоматів в загальному залі з відеоіграми і симуляторами, Кегельбанчиком і Скелелазом – всі ці розваги за єдиним тарифом «All Inclusive*» на цілий день безлімітних ігор!

Крім цього, в Ігроленд є призові автомати, які можна запустити картою Ігроленд або пакетною картою в зоні «Призової арени» за додаткову плату. А також отримати нагороду за гарну гру – призові квитки, які можна обміняти на подарунки в спеціальному магазині.

Відновити сили малюків і батьків для подальших розваг можна в затишній піцерії Ігроленд, де Вас пригостять смачною піцою на тонкому коржику, салатами, стравами з курочки, десертами і напоями.

Ігроленд – це безпечний, цікавий, веселий відпочинок і святкування Днів народження дітей без турбот для батьків.

Ціни в Ігроленд

Тепер в Ігроленд розваги без обмежень за привабливими цінами! З 28 квітня скористайтесь новою послугою «All Inclusive» і грайте в найкрутіших ігрових зонах безлімітно цілий день!

І це все за фіксованим тарифом, який Ви оплачуєте лише один раз!

*Вартість послуги «All Inclusive»: у м. Полтава – 120 грн в будні і 150 грн у вихідні.

Також Ви можете скористатися картою Ігроленд або пакетною карткою в звичайному режимі в «Призовий арені», де знаходяться автомати, що видають квитки, призи або жетони.

Про ціни на розваги за звичайним тарифом і з пакетною карткою «Мега-плей XL»:

+38 067 538-52-16

вул. Ковпака, 26

відкритий щодня з 10:00 до 22:00

12 серпня 2018

Відчуйте смак літа в ІГРОЛЕНД!

Читати далі
12 серпня 2018

Шоу буде проходити: 18-19 серпня, 25-26 серпня.

 

Читати далі
Дізнавайтеся про актуальні новини та заходи Ігроленд