Ігроленд в Fontan Sky center

Шукаєте, де відпочити з дитиною в Одесі? Запрошуємо Вас до Ігроленд в Fontan Sky center, що знаходиться неподалік від центру міста. Тут Ви знайдете найбільший Лабіринт в Одесі, який нараховує чотири поверхи м’яких тунелів, валиків, яскравих гірок та басейнів з кульками. Окремо представлена зона творчості – столик з тисячею кубиків та інших деталей конструктора різного розміру (для молодших дітей – великі безпечні кубики, для старших – звичайного розміру), а також велика пісочниця, наповнена кінетичним (розумним) піском.

Усі атракціони в Ігроленд створені з урахування підвищеної безпеки для свої відвідувачів. Окрім цього, у Ігроленд представлені раритетні та сучасні відеоігри, призові ігри, симулятори, карусельки та качалки. В Ігроленд є піцерія, в меню якої представлені салати, страви фрі, власна піца, десерти та напої. Відвідування Ігроленд стане улюбленим дозвіллям для Вас та Вашої дитини, а святкування Дня народження в Ігроленд – одним з найяскравіших дитячих спогадів!

Скільки коштує відвідування Ігроленд?
Вхід в Ігроленд вільний. Для запуску ігор або відвідування атракціонів діє карткова система. Картка Ігроленд – це персональна багаторазова картка, яку Ви поповнюєте на бажану суму для розваг, на якій накопичуєте бонуси, і з допомогою якої стаєте членом Клубу Ігроленд і отримуєте знижки. Щоб розваги були ще вигіднішими для сімейного бюджету, у нас діють різні пакети ігор, в яких вартість однієї гри фіксована – за принципом «оптом дешевше».
Про ціни на розваги за звичайним тарифом і з пакетною карткою «Мега-плей XL»:

Цены Игроленд Fontan Sky

+38 067 120 94 56

пров. Семафорний, 4, 2-й поверх

відкритий щодня с 10:00 до 22:00

13 травня 2019

Неймовірне шоу від маленьких зірочок!

Читати далі
10 травня 2019

Розважатися в Ігроленд весело та вигідно!

Читати далі
Дізнавайтеся про актуальні новини та заходи Ігроленд