Ігроленд у ТРЦ Караван

Скільки коштують розваги в Ігроленд в Дніпрі?

Вхід в Ігроленд вільний. Для запуску ігор або відвідування атракціонів діє карткова система. Картка Ігроленд – це персональна багаторазова картка, яку Ви поповнюєте на бажану суму для розваг, на якій накопичуєте бонуси, і з допомогою якої стаєте членом Клубу Ігроленд і отримуєте знижки. Щоб розваги були ще вигіднішими для сімейного бюджету, у нас діють різні пакети ігор, в яких вартість однієї гри фіксована – за принципом «оптом дешевше».

Ціни на розваги за звичайним тарифом і з пакетною карткою «Мега-плей XL»:

Шукаєте найкраще місце для відпочинку Вашої дитини або святкування Дня народження? Запрошуємо Вас до Ігроленд – країни безпечних, захоплюючих та веселих дитячих розваг! До Ваших послуг: яскравий Лабіринт з повітряними гарматами, гірками, басейном кульок; новий яскравий Дитячий майданчик для діток до 5 років зі зменшеною копією Лабіринту, каруселлю, кінетичними пісочницями, залізничною дорогою, толокарами та іншими іграшками; ігрові автомати з видачею призових білетів, відеосимулятори, аерохокей, Кегельбанчик, автомати для малечі та ігри з можливістю виграти іграшку. На усіх відвідувачів Ігроленд чекає смачна піца та інші смаколики у піцерії. В Ігроленд Ви чудово і безтурботно проведете час, відпочиваючи з дитиною або святкуючи її День народження.

 

+38 067 538-52-11

вул. Нижньодніпровська, 17, 2-й поверх

відкритий щодня з 10:00 до 22:00

24 квітня 2018

Хочете чудово відпочити в Ігроленд, а також потрапити на справжнє неймовірне  шоу ілюзіоністів? Але не лише подивитися, а й дізнатися особливі таємниці їх фокусів? Тоді беріть родину і мерщій до Ігроленд!

Читати далі
23 квітня 2018

Найкращі та найвеселіші травневі свята для всієї родини!

Читати далі
Дізнавайтеся про актуальні новини та заходи Ігроленд