Тарифи на ігрові автомати в Ігроленд Полтава ТРЦ Екватор

Ціни Ігроленд батутна арена будній, вихідний Полтава в ТРЦ Екватор

Ігроленд запрошує відвідати найкращу зону розваг у м. Полтава – Батутну арену Ігроленд. Батутна арена в Ігроленд – це не лише надувні та натяжні батути, а ще й великий лабіринт, Конструктор-ленд, кінетичні пісочниці, ігрові столики та іграшкові будиночки. Окрім того, всім відвідувачам Батутної арени – безлімітне відвідування атракціону «Скелелаз» у подарунок! Окрім Батутної арени на Вас чекають ігри на відеосимуляторах, призових автоматах, спортивних автоматах, качалках, а також нагорода за гарну гру – призові білети, які можна обміняти на подарунки в спеціальному магазині.

Розваги в Ігроленд можуть бути не лише цікавими, а й економними, адже діє спеціальна пропозиція – пакети ігор по фіксованій ціні.

Для ігор необхідна картка Ігроленд, яку можна поповнити на бажану для розваг суму. Картка може бути персоналізована (за номером телефону та персональними даними з анкети). В такому випадку Ви долучитесь до системи лояльності Клуб Ігроленд та отримуватиме знижки та спеціальні пропозиції. На картці окрім готівки зберігаються бонуси, призові білети, пакетні ігри, які залишаються на ній постійно до використання (тобто під час наступного візиту в Ігроленд увесь залишок буде присутній на картці та доступний). Також на картку нараховуються акційні знижки.