Новорічні свята – чудовий привід виразити свою прихильність колегам, друзям або партнерам милим подарунком. Але як підібрати подарунок так, щоб він прийшовся до душі кожному? Щоб запам'ятався? У пригоді вам стануть подарункові сертифікати Ігроленд! Адже це подарунок, який конвертується у найдорожчу річ – приємні враження від сімейних розваг!  Такий подарунок чудово підійде для співробітників вашої компанії; ділових партнерів; учнів класу, групи дитячого садочку або творчого колективу. Також сертифікат на розваги може стати класною альтернативою традиційному «солодкому» подарунку.

Що ж таке подарунковий сертифікат Ігроленд?  Це красивий конверт, який містить картку клієнта Ігроленд з внесеним балансом на ваш вибір, листівкою та анкетою клієнта.

Суму подарунку ви визначаєте самостійно. Рекомендована сума подарунку: для Києва 190 грн, для Одеси 110 грн, для Львова 175 грн. Це вартість безлімітного відвідування Батутної арени (Лабіринту в Одесі) у вихідний день. Або ж можна відразу зарахувати на картку пакет ігор (ігри можна використовувати як для відвідування атракціонів, так і для ігор на автоматах): пакет ігор "Мега-Плей" на 40 ігор – 400 грн; Пакет ігор "Мега-Плей XL" на 100 ігор – 790 грн. Або ж обрати будь-яку іншу суму.

Деталі замовлення та вартість:

  • Замовити можна від 5 шт.
  • Вартість замовлення дорівнює сумі внесених на картку коштів + вартість карток Ігроленд (10 грн/картка). Святкове оформлення ви отримаєте безкоштовно!
  • Доставка до відділення Нової пошти також за наш рахунок.

Замовити можна за номером 067 120 94 56 або у Viber +380963187900

Ігроленд Київ ТРЦ Sky Mall, пр. Романа Шухевича, 2-Т, 3-й поверх

Ціни на розваги Дитячий новорічний корпоратив

Ігроленд Одеса ТРЦ City Center, пр. Небесної Сотні, 2, 2-й поверх

Ціни на розваги Дитячий новорічний корпоратив

Ігроленд Львів ТРЦ Forum Lviv, вул. Під Дубом, 7б, 3-й поверх

Ціни на розваги Дитячий новорічний корпоратив

Обирайте найкращий подарунок для зустрічі Нового року - подаруйте радість!