Для ігор необхідно отримати картку Ігроленд та поповнити її на будь-яку суму. І можна грати!

 

Вибирай цікавий автомат. Читай прості правила гри. Щоб почати гру, необхідно прикласти картку до екрану та слідкувати за написом на екрані. Якщо він засвітиться зеленим кольором та з’явиться напис «ГРА ПОЧАЛАСЬ» – негайно починай гру!

 

На автоматі спеціальна наклейка.

 

Це білетики! Збирай їх якнайбільше і міняй на іграшки та інші круті речі! Чим краще ти граєш, тим більше білетиків отримуєш.

Порахувати білетики та отримати чек допоможе ось цей пристрій! Чек віддай касиру, і білетики зарахують тобі на картку. Обміняти їх на обраний подарунок можна одразу, або ж необхідно буде зібрати достатню кількість для крутішого призу.

 

Виникли проблеми з ігровим автоматом? Клич супергероя у фіолетовій футболці! Це адміністратор Ігроленд, який швидко перезапустить гру, видасть білетики або поверне списану вартість гри, якщо гра не запустилась. До речі, якщо щось не зрозуміло з правилами самої гри, то адміністратор теж допоможе.

А як дізнатись залишок на карті? Баланс можна перевірити у касира або власноруч.

 

Хочеш отримувати більше ігор? Купуй ігри пакетами – 25 ігор, 40 ігор або 100 відразу за вигідною ціною! Спитай у касира!

Стомився грати – мерщій до Ігроленд-кафе! Піца та багато інших смаколиків чекають на тебе!

І найголовніше – у когось в сім’ї День народження? Отримай подарунок від Ігроленд протягом місяця від дати Дня народження! Звертайся до касира або до кімнати замовлення Днів народження.

Сподіваємося, твій відпочинок буде сповнений приємних вражень! Ділися цими враженнями з #ігроленд та отримуй бонуси!