Ваша дитина обожнює грати у Бейблейд? Долучайтесь до нашого супертурніру, який відбудеться після закінчення карантину! Бейблейд-турнір – це чудовий шанс зустріти нових друзів, досхочу пограти в улюблену гру та виграти круті призи та розваги в ІГРОЛЕНД! Призовий фонд турніру: всі учасники турніру отримають подарунки від Ігроленд. Переможці турніру отримають круті бейблейди.

Реєстрація Організаційні моменти Правила турніру Правила гри Галерея

Організаційні моменти:

 • КОЛИ? - дата визначається  з 17:30 до 20:00. З 17:30 до 18:00 попередня реєстрація і підготовка до турніру. З 18:00 починається сам турнір. Просимо прийти на турнір як мінімум за півгодини до початку - о 17:30.
 • ДЕ? - пр. Небесної Сотні, 2, ТРЦ City Center, 2-й поверх. Найкращий центр дозвілля в Одесі - Ігроленд!
 • ДЛЯ КОГО ТУРНІР? - для дівчаток та хлопчиків віком від 6 до 14 років
 • ЯКИЙ БЕЙ? - для участі необхідно мати неоригінальний бей модифікований (такий, що розпадається на частини). Арени для боїв надає Ігроленд.
 • ВАРТІСТЬ? - для участі необхідна карта клієнта Ігроленд (оформляється на касі в Ігроленд) та поповнення картки на 200 грн. Внесені на картку кошти призначенні для оплати розваг в Ігроленд на ваш вибір - ігор на автомтах, лабіринті. Таким чином ви отримуєте розваги і участь у турнірі! Кошти, не витрачені в день турніру, не згорають і можуть бути витрачені під час наступного відвідування Ігроленд!
 • ПОДАРУНКИ? - усі учасники отримають заохочення, переможці отримають круті беї.
 • РЕЄСТРАЦІЯ - переходьте за посиланням та заповнюйте анкетку - ось тут. Дату турніру ми повідомимо додатково

Правила турніру (реєстрація):

Таймінг:

 • Час підтвердження реєстрації: 17:30-18:00.
 • Час групового етапу турніру: 18:00-19:00.
 • Час півфіналу і фінального етапу: 19:30 - 20:00.
 • Нагородження переможців: 20:00

Умови реєстрації учасників:

Попередня реєстрація обов'язкова для всіх учасників, щоб заздалегідь отримати місце і номер в групі, а також знати час свого виступу (битви). Після прибуття на турнір учасники повинні зареєструватися вже в комплексі, на стійці реєстрації отримати інструкції щодо змагання в турнірі та картку учасника турніру. Один з батьків або законний опікун кожного гравця повинен заповнити та підписати форму згоди і надання прав (на обробку інформації та особистих даних) перед початком участі гравця в турнірі і супроводжувати гравців протягом всього часу проведення турніру.

Детально про беї:

 • в турнірі можуть брати участь вовчки і запускаючі механізми будь-яких ТМ системи BEYBLADE BURST;
 • вовчки, які не розбираються або не розриваються, заборонені (Infinity Nado, Metal Masters, Metal Fusion – не допускаються);
 • вовчки повинні включати наступні три (3) компоненти: "енергетичний шар" (Energy Layer), силовий диск (Forge Disc) і крутний наконечник (Performance Tip, driver).
 • Вовчки з системою God Layer System і Switch Strike дозволені. Використання модифікованих чи зламаних деталей або аксесуарів забороняється;
 • Список заборонених вовчків Beyblade: Garuda G3 Energy Layer; Beyblade Micros; вовчки попередніх випусків (Metal Masters, Metal Fusion і т. д.); бейблейди, які не розбираються, або модифіковані бейблейди; бейблейди зі зламаними деталями або аксесуарами.

Як проходить турнір:

Після реєстрації учасники будуть розподілені в групи по 16 чоловік. Груповий та фінальний етап турніру буде проводитися за Олімпійською системою – учасники змагаються в групах між собою до першої поразки (блейдер залишає турнір після однієї поразки). До наступного раунду (1/16) виходять по 4 учасники з кожної групи. При необхідності для досягнення кількості учасників, кратної 2-м, під час групового етапу можуть бути введені технічні гравці*. У фінальній стадії беруть участь 4 переможці півфіналу, між якими визначаються переможці: перше, друге і третє місце. Битви на груповому етапі проводяться до 3 очок, півфінал і фінал до 5 очок. Технічний гравець (учасник) вводиться для досягнення кількості гравців, кратної ступеню 2. Реальному учаснику, якому випадає пара «технічний гравець», автоматично зараховується перемога в битві.
Олімпійська система: таблиця працює тільки за умови певної кількості учасників – 8; 16; 32; 64; 128. Тільки при такій кількості Турнір проводиться за вищевказаною схемою. Реєстрація

Офіційні правила гри BeyBlade (реєстрація):

 • Для того, щоб виграти битву, блейдер повинен виграти три раунди. Раунд вважається виграним, якщо:
  • бей противника перестав обертатися першим;
  • бей противника був вибитий (нокаутований) за межі бейстадіону;
  • бейблейд противника "вибухнув" (розпався на складові частини).
 • Битви на відбірковому етапі проходять до 3 очок. Битви у фінальній (кількість учасників – 8 осіб) стадії тривають до 5 очок.
 • Максимальна кількість очок, отримана за битву у відбірковому (груповому етапі) колі – 3, у фінальній стадії – 5.
 • Якщо ваш бейблейд "підірвав" або нокаутував суперника – ви отримуєте 2 бали.
 • Якщо бейблейд суперника зупинився раніше – ви отримуєте 1 бал.
 • Якщо бейблейд суперника залишає бейстадіон, не контактувавши з вашим беєм – ви отримуєте 1 бал.
 • Якщо під час раунду ваш бейблейд втрачає God Chip або пластикову рамку (frame) – противник отримує 1 бал.

Правила гри (реєстрація):

Правило 1:
Всі битви Beyblade повинні відбуватися тільки на Beystadium (Арена)! Арену можна поміщати на стіл або пласку рівну поверхню. УВАГА: ніколи не спирайтеся на Beystadium, коли бейблейди знаходяться всередині та все ще обертаються, Beyblade може травмувати ваше обличчя, очі або руки, а також призвести до інших серйозних травм.

Правило 2:
Для того, щоб почати бій, бейблейди повинні бути запущені тільки після сигналу, який ви всі знаєте і любите: "3, 2, 1, вперед!". Якщо Blader запускає свій бей занадто рано або занадто пізно, раунд відразу ж закінчується, а його супротивник виграє раунд.

Правило 3:
Blader може замінити свій бейблейд до тих пір, поки він не прикріпив свій бей до лаунчера. Як тільки Beyblade буде прикріплений до запускача – цей Beyblade повинен використовуватися протягом усієї битви.

Правило 4:
Blader може вільно замінити лаунчер або вибрати напрямок обертання бея до тих пір, поки Beyblade ще не прикріплений до лаунчера. Як тільки бейблейд буде закріплений на лаунчера, його не можна замінити. У тому випадку, якщо у запускаючого механізму є можливість перемикання напрямку (ліво\право) обертання, напрямок обертання може бути змінений між раундами.

Правило 5:
У вас є тільки одна спроба запустити свій бейблейд за один раунд – битва закінчується, коли Beyblade вашого суперника припиняє обертатися або вибивається за межі арени.

Правило 6:
Будь-які торкання до противника і його бея під час активного раунду битви заборонені. Якщо під час гри противник торкнеться вас або вашого бейблейда, він втратить 1 очко.

Правило 7:
Гравець набирає 1 очко, якщо його супротивник не запускає свій бей в Арену.

Правило 8:
Якщо бейблейд гравця потрапляє в одну з трьох штрафних кишень під час битви, опонент набирає 1 очко.

Правило 9:
Гравець може набрати 1 очко, якщо його Beyblade буде обертатися довше, ніж бей його супротивника.

Правило 10:
Якщо гравець торкається до бейстадіону під час раунду, то його супротивник отримує 3 очки, і раунд автоматично закінчується.

Галерея - якщо ще не зареєструвався - тисни!

Турнір з безблейд Одеса Ігроленд Турнір з безблейд Одеса Ігроленд

Турнір з безблейд Одеса Ігроленд Турнір з безблейд Одеса Ігроленд

 

Приходьте до нас грати та перемагати!