Карткова система Ігроленд дозволяє зберігати ігровий баланс (готівковий, бонусний, пакети ігор, білети) та накопичувати клубний рівень. Також Ваша ігрова картка містить Вашу особисту інформацію та прив’язана до Вашого номеру телефону (процедуру верифікації картки за номером телефону можна пройти на касі комплексу Ігроленд). Процедура верифікації дозволяє бачити дані картки в особистому кабінеті на сайті Ігроленд та скористатися новою зручною послугою – швидке об’єднання балансів декількох карток.

В яких випадках може знадобитися послуга об’єднання декількох карток:

1. Якщо у Вас уже є декілька карток, зареєстрованих на одного члена сім’ї.
2. Якщо Ви забули картку вдома – достатньо купити нову картку, і баланс буде перенесено на неї.

Якщо Ваші картки зареєстровані на один номер, то процедура займе всього декілька секунд і пройде безпосередньо на касі. Якщо ж картки оформлені на різні номери або на різних членів сім’ї, або номер телефону не пройшов верифікацію, то процедура займе кілька хвилин (необхідно буде написати заяву та пред’явити будь-який документ, що засвідчує особу).

Об’єднавши баланси, Ви зможете збільшити залишок та підвищити клубний рівень або просто скористатися коштами, не витраченими під час попереднього відвідування Ігроленд.

Ігроленд завжди йде назустріч своїм клієнтам та покращує свій сервіс. Якщо у Вас є пропозиції чи побажання, Ви можете залишити їх у розділі «Відгуки».

До зустрічі в Ігроленд!