Шановні клієнти!

Згідно Протоколу засідання Постійної комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)»  та рішень міських адміністрацій Ігроленд  тимчасово припиняє свою роботу.

З турботою про вас повідомляємо:

1. Усі іменинники березня, квітня, травня (і діти, і дорослі) зможуть отримати привітання та подарунок  від Ігроленд на Колесі Фортуни, як тільки наша робота відновиться в звичайному режимі.

2. Ми продовжуємо термін дії бонусів акції "50% Cashback"  на місяць після закінчення карантину, щоб ви могли розважатися досхочу.

3. Якщо ви отримали в подарунок від Ігроленд сертифікат на розваги (відвідування батутної арени, бонуси або поповнення картки), термін якого спливає під час карантину — не турбуйтеся. Скористатися подарунком можна відразу після початку роботи Ігроленд.

4. Турнір з бейблейд попередньо перенесено. Якщо вас цікавить участь у турнірі — ви можете пройти реєстрацію, і ми додатково повідомимо про нову дату проведення.

5. Ми й надалі приймаємо замовлення на випускні. Уся інформація про свято за посиланнями нижче:

Слідкуйте за новинами на сайті або у соцмережах Ігроленд.

Якщо виникли питання – телефонуйте (номер угорі) або замовляйте дзвінок у нижньому правому куточку сайту.

Будьте здорові!