Iнтерактивна шоу програма «Ніндзяго. Школа самураїв»

Імениннику та його гостям доведеться пройти навчання в цій школі ніндзя і досконало оволодіти майстерністю Кружітцу. Хлопці познайомляться з основними правилами Кодексу Ніндзя, пройдуть навчання, посвяту і стануть хранителями всіх чотирьох стихій. Ніндзя вогню Кай і ніндзя блискавки Джей поділяться своєю майстерністю і будуть супроводжувати хлопців протягом їх навчання.

У програмі: активні ігри, конкурси, танці.

 

 

...
Iнтерактивна шоу програма «Міньйони»

Кевін і Боб отримали нове завдання від свого Боса – вкрасти корону королеви Англії Єлизавети другої. Завдання виконано успішно, але от лихо – корона втрачена. Міньйони звертаються з проханням до дітей допомогти знайти пропажу, адже інакше Скарлетт їх звільнить і позбавить улюблених бананів. Імениннику і його вірним друзям треба пройти складні випробування, але всі зусилля увінчаються успіхом і корона буде знайдена.

У програмі: активні ігри, конкурси, танці.

...
Iнтерактивна шоу програма «Клуб Вінкс. Чарівні пригоди»

Злі відьми Тріксі заморозили сили фей Клубу Вінкс. На принцесу Вінкс, засновницю Клубу, чекає непросте завдання – знайти людину, яка народилася в особливий день, здатну допомогти у звільненні її подруг. Іменинниці та її гостям треба буде пройти прискорений курс навчання чарівництву і битися з силами зла.

У програмі: активні ігри, конкурси, танці.

...
Дізнавайтеся про актуальні новини та заходи Ігроленд