Екскурсії для дітей

Ігроленд запрошує групи дітей на захоплюючі екскурсіі.
Тривалість програми – 2 години.

 

Позашкільне дозвілля в Ігроленд

Для мотивації дітей до навчання, налагодження соціальних зв’язків в колективі та створення дружної атмосфери у класі Ігроленд розробив спеціальну напівсоціальну програму позашкільного дозвілля «Екскурсія до Ігроленд». Екскурсія до Ігроленд – це можливість отримати 2 години розваг для класу, творчого колективу або групи дітей за фіксованою ціною.

Програма екскурсії:

  • Знайомство з комплексом Ігроленд, демонстраційні ігри
  • Дискотека або ігрова програма для дітей в окремому залі ШоуРум
  • Відвідування атракціону Лабіринт або ігри на атракціоні Кегельбанчик
  • Дегустація піци
  • Індивідуальні ігри на відеосимуляторах, призових іграх та інші розваги.

Вартість програми складає всього від 50 грн на дитину (за умови відвідування групою від 10 осіб), що буде витрачено на індивідуальні ігри дитини на відеосимусяторах, призових, спортивних та інших іграх. Рекомендована сума для ігор  складає 75 грн.

Чому необхідно відвідати Екскурсію в Ігроленд:

  • Ваші діти або учні будуть у неймовірному захваті
  • Дітей супроводжують співробітники Ігроленд та казковий герой. Вчитель, представник батьківського комітету чи інша відповідальна особа може спокійно відпочивати у кафе Ігроленд та пригощатися кавою.
  • Ігрова програма може бути вибрана з урахуванням ваших побажань – це може бути Посвята у першокласники, Навчальна програма про правила дорожнього руху, Школа юних леді та джентльменів, Географія для малюків, тематичні програми до 14 жовтня, Хеловіну, 14 лютого, 8 березня, «Ура, канікули!» та інші програми.
  • Оплачуються лише індивідуальні ігри. Усі інші пункти надаються безкоштовно

Як потрапити на Екскурсію до Ігроленд?

Пропозиція для груп дітей діє у будні дні. Попередній запис обов’язковий. Група має складатися принаймні з 10 дітей. Якщо у дітей є картки Ігроленд – візьміть їх. Гарний настрій брати з собою обов’язково! 

Пропозиція не діє для святкування дня народження. Для запису скористайтесь формою на цій сторінці або зателефонуйте в комплекс.

Які ще розваги пропонує Ігроленд для шкільних та інших колективів?

Ігроленд організує та проведе найкраще свято для ваших дітей – корпоратив, Новий рік, випускний із садочка або молодшої школи. І зробить це так, що батьки, учителі та діти відпочинуть та отримають неймовірні емоції.

Записати на екскурсію

Опис запису на екскурсію

Записатися